Nie masz konta? Zarejestruj się

Krzeszowice

10 goli w sparingu MKS Trzebinia, Świt Krzeszowice lepszy od Piasta

18.02.2023 17:00 | 0 komentarzy | 4 613 odsłony | Michał Koryczan

Sprawdźcie wyniki sobotnich meczów kontrolnych z udziałem drużyn piłkarskich z naszego regionu.

0
10 goli w sparingu MKS Trzebinia, Świt Krzeszowice lepszy od Piasta
Michał Kowalik zdobył trzy gol dla MKS Trzebinia w sparingu z CKS Czeladź
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA

Sparingi

CKS Czeladź - MKS Trzebinia 4-6 (3-1)

Bramki dla MKS: Jakub Pająk (37), Michał Kowalik (53), Łukasz Skrzypek (62), Michał Kowalik (84), Karol Kusiak (85), Michał Kowalik (88)

MKS: Gielarowski - Sieczko, Radwański, Kalinowski, Sz. Kurek, Zybiński, Baran, Koźlik, Kamionka, J. Pająk, Arfa oraz Wróbel, Olek, Kusiak, Ł. Skrzypek, Sochacki, Kikla, Grzyb, Kowalik

W swoim piątym zimowym sparingi trzebińscy piątoligowcy zmierzyli się na wyjeździe z grającą w katowicko-sosnowieckiej klasie okręgowej drużyną CKS Czeladź.

Już po 11. minutach gospodarze prowadzili 2-0. W 37. minucie kontaktowego gola zdobył Jakub Pająk, ale tuż przed przerwą miejscowi strzelili trzecią bramkę.

W drugiej odsłonie MKS potrzebował nieco ponad kwadransa, aby doprowadzić do wyrównania. Najpierw do siatki rywali trafił Michał Kowalik, a chwilę później Łukasz Skrzypek.

Zespół z Trzebini na tym nie poprzestał i pomiędzy 84. a 88. minutą zdobył trzy gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Kowalik, a raz Karol Kusiak. W 89. minucie drużyna CKS Czeladź ustaliła wynik spotkania na 4-6.

- Skuteczność oraz błędy jednych i drugich skumulowały się, przekładając tym samym na końcowy rezultat. Moi zawodnicy mają w nogach ciężki okres treningowy. Już w tygodniu było po nich widać, ze są trochę zmęczeni, ale to nie jest jeszcze ten czasy, aby byli w pełni świeżości. Zostają nam trzy tygodnie do wznowienia rozgrywek ligowych. Będziemy teraz spokojnie pracować, aby tę świeżość złapać. Z perspektywy meczu można powiedzieć, że przegraliśmy pierwszą połowę 1-3, aby wygrać drugą 5-1 i to jest budujące. Rotujemy jeszcze składem. W pierwszej połowie dałem pograć zawodnikom, którzy teoretycznie mogą nie mieć miejsca w wyjściowym składzie, chociaż nie jest to jeszcze przesądzone. Zmiany dokonane w przerwie meczu dały efekt. Mogliśmy nawet strzelić jeszcze więcej bramek - mówi Wojciech Skrzypek, trener MKS.
W kolejnym sparingu jego zespół zmierzy się w Trzebini z czwartoligową Radziszowianką Radzizów.

Świt Krzeszowice - Piast Wołowice 1-0

Bramka: Adam Noworyta

Świt: Gęca - Bodzęta, J. Marszałek, Grochal, Księżyc, Żbik, Widzyk, Zimoląg, A. Noworyta, Zajda, Kowalczyk oraz Zając, Knapik, Dukała, Nowak

GKS II Katowice - Victoria 1918 Jaworzno 4-1


Czytaj również

Pierwszy tego typu obiekt sportowy w powiecie chrzanowskim doczeka się remontu

Część autobusów ZKKM Chrzanów zacznie jeździć pod wiaduktem na Krakowskiej

Wypadek na drodze krajowej 79. Szosa była zablokowana (ZDJĘCIA)

Nowe pawilony handlowe mają już dachy (ZDJĘCIA)

Nietrzeźwa kobieta wiozła samochodem dwójkę dzieci

80 lat temu z Chrzanowa zniknęła połowa mieszkańców