Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Zapraszamy do skorzystania z możliwości wypromowania towarów i usług oferowanych przez Państwa firmę w lokalnej prasie: tygodniku „Przełom" i informacyjnym portalu internetowym przelom.pl

„Przełom" - niezależny tygodnik lokalny - ukazuje się już od 1990 roku, dostarczając aktualnych i wiarygodnych informacji ok. 135 tys. mieszkańcom ziemi chrzanowskiej (Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Krzeszowice, Babice, Alwernia). Jest dostępny w każda środę we wszystkich, nawet najmniejszych miejscowościach w ok. 265 punktach sprzedaży. Format 289x350 mm, nakład 7.000 egz.
Dodatki branżowe i strony tematyczne tygodnika dają możliwość zamieszczenia reklamy skierowanej do konkretnej grupy klientów.

Cennik ogłoszeń w gazecie w formacie pdf

Oferta reklamowa wydawnictwa "Przełom" w formacie pdf

Siatka modułów w formacie pdf

Regulamin - ogłoszenia, reklamy,inserty

Informator dla reklamodawców

Formularz zamówienia ogłoszenia w formacie pdf

 

Portal informacyjny przelom.pl uruchomiony w 2005 roku, sprawił, że docieramy do szerokiej grupy odbiorców w Polsce i na świecie.
Portal ma ponad 255 000 stałych użytkowników. Wg danych z Google Analytics, miesięcznie notujemy ok. 1 miliona odsłon i ok. 300 000 odwiedzin. To bardzo dobry wynik! Najczęściej odwiedzają nas internauci pomiędzy 25. a 44. rokiem życia, czyli osoby aktywne zawodowo.
Reklama na portalu pojawia się niemal natychmiast po złożeniu zamówienia, a jej treść może być modyfikowana przez administratora strony w trakcie trwania kampanii.
Państwa reklamę zobaczą nie tylko mieszkańcy ziemi chrzanowskiej, bo treści zamieszczane na przelom.pl mają zasięg globalny. Daje to możliwość znalezienia większej liczby klientów.
Klientom portalu proponujemy innowacyjne rozwiązania, m.in: duże i małe buttony, artykuły sponsorowane z możliwością podpięcia do nich galerii zdjęć.

Rodzaje i cennik reklam na przelom.pl

Podwójna siła działania promocyjnego gazety i portalu sprawi, że będziemy skutecznym partnerem reklamowym dla Państwa firmy. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie korzyści daje reklama w tygodniku lokalnym w połączeniu z możliwościami strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

Numer konta bankowego:

64 10202384 0000 9902 0068 6543

Biura ogłoszeń

Trzebinia ul. Długa 53
Tel. 32-612-25-50 wew. 22
e-mail: ogloszenia[at]przelom.pl 
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8.30-16.30

 

Ogłoszenia drobne

Istnieje możliwość dodania ogłoszenia drobnego przez internet. Aby dodać ogłoszenie on-line proszę kliknąć tutaj: DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE

Kontakt w sprawie ogłoszeń dodawanych przez portal przelom.pl i ich reklamacji:
e-mail: chrzanow@przelom.pl