Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Zapadła się jezdnia. Są utrudnienia

10.02.2014 16:05 | 5 komentarzy | 8 705 odsłon | red
W poniedziałek został wprowadzony ruch wahadłowy na ulicy Borowcowej, na wysokości cmentarza żydowskiego. W drodze jest dziura o średnicy około 2-3 metrów. Trwają prace zabezpieczające.
5
CHRZANÓW. Zapadła się jezdnia. Są utrudnienia
Ruch wahadłowy na ul. Borowcowej w Chrzanowie, w pobliżu skrzyżowania z ul. Podwale
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałek został wprowadzony ruch wahadłowy na ulicy Borowcowej, na wysokości cmentarza żydowskiego. W drodze jest dziura o średnicy około 2-3 metrów. Trwają prace zabezpieczające.

Według informacji przekazanych przez Zbigniewa Zarębę, zastępcę dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie (ul. Borowcowa to szosa powiatowa), doszło do uszkodzenia kanalizacji ogółnospławnej i zapadnięcia się jezdni podczas robót przy sieci ciepłowniczej. Prace te przeprowadza firma Termoekologia z Poznania na zlecenie chrzanowskiej ciepłowni. Ona też odpowiada za przywrócenie drogi do stanu sprzed zniszczeń. Kiedy to się stanie? Zaręba nie potrafi powiedzieć.

Będąc na miejscu usłyszeliśmy, że prawdopodobnie do jutro, czyli do wtorku, firma powinna się uwinąć z naprawą. Niewykluczone więc, że we wtorek zostanie przywrócony ruch dwustronny. Do tego czasu trzeba szczególnie uważać na ulicy Borowcowej.
Łukasz Dulowski