Chrzanów

Ostre strzelanie lidera. Zagórzanka pokonana przez Fablok (WIDEO, ZDJĘCIA)

27.04.2024 20:30 | 0 komentarzy | 2 108 odsłony | Marek Oratowski
Aż 6-2 wygrali w sobotę piłkarze Fabloku z niewygodną ekipą z Zagórza. Chrzanowianie umocnili się na pozycji lidera A-klasy.
0
Atak chrzanowian na wysokości pola karnego Zagórzanki

MKS Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze 6-2 (4-1)
1-0 Piotr Kocyk (8), 2-0 Paweł Kurek (25), 3-0 Paweł Kurek (26) 4-0 Przemysław Ruczyński (29), 4-1 Wojciech Kania (41), 4-2 Hubert Żak k. (60), 5-2 Paweł Dusza samob. (70),6-2 Oskar Szczurek (80)

MKS Fablok: Suchan - Kadłuczka (74. Cieśla), Lickiewicz, Ruczyński (74. Zgodziak), Jordi (80. Chmielarczyk), Przystalski (46. Piotrowski), Brzezoń, Kocyk (80. Skórzewski), Kurek (46. Szczurek), Boś, Lasik (42. Gędłek)

Zagórzanka: Tomczak - Dusza, Hodur, Biesek (80. Nowosad), Kikla (46. Trzeciak), Krawczyk (80. D. Górecki), D. Gołdyn, Kania (75. B. Górecki), Lewarczyk, Żak (75. Szczepina), Gulik

Chrzanowianie szybko, bo już w 8. minucie objęli prowadzenie. Prawą stroną przedarł się Paweł Kurek i dograł wzdłuż bramki do Piotra Kocyka, który z bliska trafił do siatki. Losy meczu rozstrzygnęły się między 25. a 29. minutą. Właśnie wtedy dwa prostopadłe podania na gole zamienił Paweł Kurek, a potem w szesnastce dobrze odnalazł się Przemysław Ruczyński i chrzanowianie prowadzili już 4-0. Goście zdobyli gola do szatni po szybkim wypadzie zakończonym uderzeniem Wojciecha Kani z kilku metrów.

Po przerwie goście postraszyli nieco chrzanowian, zdobywając gola z karnego po faulu Łukasza Kadłuczki. Niedługo wcześniej sędzia nie uznał im bramki, odgwizdując spalonego. Jednak chrzanowianie odzyskali inicjatywę, czego efektem były dwa trafienia. Najpierw po centrze z wolnego „swojaka" zaliczył zawodnik Zagórzanki Paweł Dusza. Wynik na 6-2 po kontrze i wykorzystaniu sytuacji sam na sam ustalił Oskar Szczurek.
Około 60 kibiców w słoneczne popołudnie obejrzało ciekawy, szybki mecz, na dodatek okraszony wieloma golami.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tej potyczki.