Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Organizatorzy Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego Kryspinów – Trzebinia odkryli karty

18.04.2024 18:00 | 0 komentarzy | 2 641 odsłony | Marek Oratowski
Dokładnie za miesiąc, w sobotę 18 maja, na trasę wyruszą uczestnicy Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego Kryspinów - Trzebinia.
0
Organizatorzy Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego Kryspinów – Trzebinia odkryli karty
W tym roku uczestnicy muszą dojechać na start we własnym zakresie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorzy zaplanowali dwie trasy - dłuższą i krótszą. Start pierwszej z nich o długości 32 km został zaplanowany o godz. 12 nad Zalewem na Piaskach „Kryspinów" w miejscowości Budzyń. Uczestnicy krótszej trasy (13 km) wyruszą o godz. 13 spod ruin Zamku Tenczyn w Rudnie. Dojazd na start we własnym zakresie. Wszyscy cykliści przejadą przez Puszczę Dulowską, a meta będzie nad Zalewem Chechło w Trzebini.

Aby wziąć udział w rajdzie trzeba dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza online. Opłata startowa wynosi 15 zł od osoby + opłata za bramkę płatniczą 2,90 zł. Uczestnicy dostaną pakiet startowy oraz voucher wartości 20 zł do sieci sklepów Decathlon.

Zapisać można się tutaj.

Przypomnijmy że Rajd Rowerowy Kraków - Trzebinia był jedną z największych tego typu imprez w Małopolsce. Był zawieszony z uwagi na pandemię, ale został reaktywowany, choć w nieco skromniejszej odsłonie i ze startem nie na krakowskich Błoniach, ale w Kryspinowie. W ubiegłym roku rajd nie odbył się. Zamiast tego nad Balatonem została w maju zorganizowana impreza z cyklu Małopolska MTB Tour.