Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Na Dni Jaworzna można dotrzeć specjalną linią autobusową

16.06.2023 14:05 | 1 komentarz | 3 847 odsłony | Michał Koryczan

W najbliższy weekend odbędą się Dni Jaworzna. Z tej okazji jaworznicki PKM uruchamia specjalną, okolicznościową linię autobusową.

1
Na Dni Jaworzna można dotrzeć specjalną linią autobusową
Fot. PKM Jaworzno
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę i niedzielę, 17 i 18 czerwca szykują się Dni Jaworzna. Podobnie jak w ubiegłym roku, imprezy odbędą się w kilku lokalizacjach.

Drugiego dnia na stadionie Azotania (ul. Moniuszki 95) zaplanowano koncerty. Wystąpią Viki Gabor, Nocny Kochanek i Smolasty.

W związku z imprezą PKM Jaworzno uruchomi w niedzielę specjalną, okolicznościowa linię autobusową 393 na trasie: Osiedle Stałe - Podłęże Kościół - Matejki - Centrum - Podłęże Kościół - Osiedle Stałe. Rozkład jazdy linii 393 znajdziecie na strone internetowej PKM Jaworzno.

- Dzięki dużej częstotliwości kursów co 15 minut i trasie obejmującej najważniejsze przystanki, dojazd do stadionu przy ul. Moniuszki możliwy będzie z przesiadką z większości zakątków miasta. Podczas imprezy przejazd ul. Moniuszki w rejonie stadionu będzie zamknięty, a przystanek Podłęże Stadion zostanie wyłączony z obsługi. Zachęcamy do wybrania transportu publicznego, gdyż liczba miejsc parkingowych w rejonie imprezy jest bardzo ograniczona. Prosimy o korzystanie z przystanku Podłęże Kościół, który zlokalizowany jest najbliżej wejścia na teren imprezy - informuje PKM Jaworzno.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Na drodze krajowej 79 w Trzebini powstanie bajpas. Przystanek autobusowy będzie w nowym miejscu

W sobotę Muzeum w Wygiełzowie będzie otwarte krócej

Mikołaj Zastawnik strzelił 7 goli w meczu reprezentacji Polski. Nikt przed nim tego nie dokonał

Wybierz się na wyjątkowy spacer i poznaj Stawiska

Trzebinianom zostały dwa kroki do czwartej ligi. Awans możliwy już w sobotę

Piłkarskie legendy Wisły Kraków zagrają w Krzeszowicach