Libiąż

Pięściarze z Libiąża zdobyli dwa złote medale mistrzostw Polski

21.04.2023 16:00 | 2 komentarze | 3 573 odsłony | Michał Koryczan

Filip Bochenek i Kacper Godyń z Akademii Bokserskiej Libiąż wygrali swoje walki finałowe podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Wałczu.

2
Filip Bochenek i Kacper Godyń z prezesem i trenerem Akademii Bokserskiej Libiąż Arielem Środą
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży to cykl imprez sportowych rozgrywanych w randze mistrzostw Polski.

Tegoroczna rywalizacja w boksie miała miejsce w Wałczu w województwie zachodniopomorskim. Reprezentujący Akademię Bokserską Libiąż Filip Bochenek (46 kg) i Kacper Godyń (54 kg) przywieźli stamtąd złote medale.

W swoich pojedynkach finałowych Filip Bochenek wygrał na punkty 5-0 z Igorem Stężyckim (Wielkopolska), natomiast Kacper Godyń pokonał na punkty 5-0 Dawida Wróblewskiego (Dolny Śląsk).

Dla Filipa Bochenka jest to drugi złoty medal mistrzostw Polski, a dla Kacpra Godynia pierwsze złoto.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Akcja „Żonkile" w II LO w Chrzanowie

W Babicach zaczynają wiosenną walkę ze szczurami

Piłkarski weekend. Sprawdź, kto z kim zagra

Fiasko trzeciego przetargu na budowę nowej drogi z Chrzanowa do Trzebini

Wieczysta Kraków nie przyjedzie do Trzebini. MKS za burtą Pucharu Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)