Piłkarze Trzebini wygrali z Kocmyrzowem. Tomasz Wróbel nie dał się pokonać (WIDEO, ZDJĘCIA)

30.04.2022 15:00 | 1 komentarz | 4 457 odsłony | Marek Oratowski
Kibice MKS Trzebinia zadowoleni opuszczali stadion po sobotnim meczu, Gospodarze zagrali w nim skutecznie w ataku, jak i obronie, bo gracze Sokoła stworzyli sporo sytuacji. Zasłużenie wygrali 3-0.
1
W ataku zawodnicy Kocmyrzowa

IV liga

MKS Trzebinia - Sokół Kocmyrzów 3-0 (1-0)
1-0 Marcin Kalinowski (13), 2-0 Marcin Szczurek (64), 3-0 Krystian Rejdych (89)

MKS: Wróbel - Kalinowski, Kurek, Szczurek (84. Martyniak), Kowalik, Gałka (87. Ruczyński), Węgorek (63. Garlacz), Sochacki (73. Rejdych), Górka, Grzyb, Zybiński

Zawodnicy Trzebini dobrze prezentują się na wiosnę. Mecz z Kocmyrzowem dobrze im się ułożył. Już w 13. minucie Marcin Kalinowski uderzeniem głową po centrze z wolnego otworzył wynik. Wcześniej sędzia nie uznał gola Radosława Górki zdobytego także głową po wrzutce z wolnego, gdyż dopatrzył się spalonego. Na drugie trafienie kibice czekali do 64. minuty, kiedy szybka kontra zakończyła się płaskim strzałem do siatki w wykonaniu Marcina Szczurka.

Potem rywale przycisnęli gospodarzy. Kilka razy Tomasz Wróbel był w opałach, m.in. po uderzeniach z dystansu zmiennika Mateusz Hałata, ale zdołał wybronić piłki. Raz po strzale z woleja wyręczyła go poprzeczka. Przyjezdni, a konkretnie Michał Guja, przestrzelili też karnego podyktowanego za faul w szesnastce.

Trzebinianie wyczekali rywala, by w 89. minucie wyprowadzić trzeci cios. Po szybkiej kontrze i podaniu Przemysława Ruczyńskiego gola zdobył niespełna 16-letni zmiennik Krystian Rejdych. Gospodarze zagrali skutecznie i mogli się cieszyć z kolejnej wygranej.

- Widzieliśmy, że rywale są mocni w ofensywie i stworzą swoje sytuacje i tak też było. Chwała moim zawodnikom, że udało nam się zagrać na zero z tyłu. Duża w tym zasługa Tomasza Wróbla. Jednak chciałem pochwalić cały zespól. Od trzech tygodni gramy co trzy dni i widać było zmęczenie - skomentował szkoleniowiec MKS-u Wojciech Skrzypek.

Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z meczu z wszystkimi golami oraz pomeczową rozmową z Marcinem Szczurkiem.