Piłkarska sobota. Falstart Trzebini w Andrychowie, 16 goli Wieczystej Kraków

07.08.2021 18:38 | 0 komentarzy | 6 947 odsłon | Michał Koryczan
Nie udała się inauguracja sezonu piłkarzom MKS Trzebinia, którzy przegrali z Beskidem Andrychów.
0

KEEZA IV liga małopolska - grupa zachodnia

Beskid Andrychów - MKS Trzebinia 3-0 (1-0)

1-0 Dawid Nagi (45), 2-0 Dawid Nagi (54) 3-0 Kamil Koziołek (71)

Beskid: K. Zaremba - Kaczmarczyk, Tylek, Kapera, Zakrzewski, Koim (78. J. Zaremba), Nagi, Kasiński, Karcz (72. Budka), Koziołek, Ceglarz (83. Mizera)

MKS: Wróbel - Gałka, Górka, Martyniak, Sz. Kurek, Szczurek (55. Mendela), Zybiński (72. Wierzba), Barczyk (55. Horawa), Kowalik, Garlacz (46. Stachowski), Sochacki (65. Mrożek)

Trzebińscy czwartoligowcy zanotowali falstart na początek rozgrywek ligowych. „Żółto-czarni" przegrali w Andrychowie różnicą trzech trafień.
W pierwszej połowie długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Dopiero w 45. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Łukasza Zakrzewskiego, do siatki trafił Dawid Nagi, pozyskany przed sezonem z KS Chełmek.
Chwilę później zespół z Andrychowa miał znakomitą okazję do podwyższenia rezultatu, ale Kamil Karcz zmarnował rzut karny. Piłka po jego uderzeniu przeszła nad poprzeczką.
W przerwie meczu trener gości Szymon Stawowy dokonał jednej zmiany w składzie. Debiutującego w pierwszym zespole MKS Jana Garlacza zastąpił Kamil Stachowski.
Niespełna dziesięć minut po zmianie stron było już jednak 2-0 dla Beskidu. Kamil Karcz obsłużył podaniem Dawida Nagiego, który po raz drugi w meczu pokonał Tomasza Wróbla.

• Wieczysta Kraków - Clepardia Kraków 16-0 (Łukasz Pietras 7, Dawid Jampich 9, 44, Sławomir Peszko 18, 34, 54, Radosław Majewski 24, 28, 38, 45, 64, 74, Patryk Misak 36, 51, Seweryn Michalski 55, Mateusz Krasuski 71)
  • Jutrzenka Giebułtów - Wiślanka Grabie 0-1
  • Wiślanie Jaśkowice - TS Węgrzce 0-2
  • Unia Oświęcim - Słomniczanka Słomniki 3-1

1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów

• Victoria 1918 Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec 2-1 (Patryk Fahrenholt, Łukasz Gajda - Tomasz Kaszuba)
  • Polonia Luszowice - LKS Żarki 1-1, karne 4-5