Nie masz konta? Zarejestruj się

Żarki

Takiego Biegu Tatara jeszcze nie było

05.10.2023 15:00 | 0 komentarzy | 2 833 odsłony | Michał Koryczan

Nowe przeszkody, trasa o długości około 650 metrów i konkurs n najlepszy strój piżamowy. To wszystko czeka na uczestników 14. edycji Biegu Tatara.

0
Takiego Biegu Tatara jeszcze nie było
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

14. edycja Biegu Tatara odbędzie się w niedzielę, 15 października od godz. 10.00, przy ul. Kaliskiej w Żarkach. To impreza dla dzieci w wieku 0-15 lat.

- Przed wami nowość - edycja piżamowa na zakończenie sezonu biegowego. Jak zwykle
nowe przeszkody na trasie o długości około 650 metrów, medal według nowego wzoru dla każdego uczestnika, smakołyki i niespodzianki na mecie, loteria dla uczestników z kilkudziesięcioma nagrodami rzeczowymi oraz konkurs na najlepszy strój piżamowy
- mówi Dawid Chylaszek, organizator Biegu Tatara.

Zapisy już się rozpoczęły. Limit uczestników wynosi 200 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy biegtatara@spoko.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko uczestnika oraz rok urodzenia. Zamknięcie zapisów online w piątek, 13 października o godz.12.00.

Na stronie Biegu Tatara na Facebooku znajduje się aktualizowana na bieżąco lista zapisanych uczestników. Tam również znajdziecie więcej informacji na temat imprezy.

Start w pięciu kategoriach wiekowych (w każdej kategorii odrębnie dziewczynki i chłopcy
0-4 lat Bobas
5-6 lat Skrzat
7-8 lat Krasnal
9-11 lat Pirat
12-15 lat Junior