Nie masz konta? Zarejestruj się

Zagórze

W poniedziałek, 15 maja, w powiecie chrzanowskim będzie kilku posłów Koalicji Obywatelskiej

12.05.2023 14:11 | 7 komentarzy | 3 962 odsłony | (red.)
Zapadliska, biznes, edukacja, wstrząsy, sytuacja oósb niepełnosprawnych - to kilka zagadnień, o których można porozmawiać z posłami Koalicji Obywatelskiej. W najbliższy poniedziałek parlamentarzyści odwiedzą Chrzanów, Trzebinię, Zagórze i Libiąż.
7
W poniedziałek, 15 maja, w powiecie chrzanowskim będzie kilku posłów Koalicji Obywatelskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nieoficjalnie mówi się, że w trakcie pobytu w Małopolsce Trzebinię odwiedzi Donald Tusk. Ta wizyta nie jest na razie potwierdzona. Przewodniczący PO 15 maja spotka się z  krakowianami. Na spotkaniu będzie też Rafał Trzaskowski, a po powrocie z Chrzanowa także Cezary Tomczyk.

Poselski rajd KO odbywa się pod hasłem "Tu jest Polska". Parlamentarzyści dzielą na grupy, aby w terenie spotkać się z mieszkańcami i przedstawicielami różnych środowisk.

Oto program pobytu posłów w powiecie chrzanowskim

15 maja br. (poniedziałek)

LIBIĄŻ

UCZESTNICY: Senator Magdalena Kochan, posłowie Cezary Tomczyk, Waldy Dzikowski

13:15 - 14:00 - wizyta w Dziennym Domu SENIOR+ Libiąż ul. Piłsudskiego 22

15:30 - 16:30 - spotkanie ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami, Dom Opieki Społecznej, Dom Dziecka, Uniwersytet Trzeciego Wieku - Pawilon Relax, Plac Targowy

ZAGÓRZE

17:30 - 19:00 - Spotkanie otwarte: Sołectwo Zagórze; Remiza OSP; Zagórze, ul. Kościelna 1

TRZEBINIA

UCZESTNICY: posłowie: Gabriela Lenartowicz, Andrzej Szewiński, Tomasz Olichwer

12.00 - 13:30 - Zapadliska w Trzebini (wizyta w terenie); problemy gminy po likwidacji kopalni "Siersza" - Dwór Zieleniewskich,

CHRZANÓW

14.00 - 15.00 - spotkanie z przedstawicielami oświaty z powiatu chrzanowskiego (w spotkaniu będzie uczestniczyć burmistrz Robert Maciaszek, wiceburmistrz Jolanta Zubik, starosta Andrzej Uryga); Biblioteka Miejska w Chrzanowie.

16:00 - 17:00 - spotkanie z przedsiębiorcami (Chrzanowska Izba Gospodarcza); Biblioteka Miejska w Chrzanowie

- Akcja „Tu Jest Przyszłość" to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji. Nie boimy się trudnych pytań i prawdziwych mieszkańców na spotkaniach! Możecie przekonać się sami! Czekamy na Was! - zaprasza Tadeusz Arkit, przewodniczący PO w powiecie chrzanowskim.