Progresja pływaków

21.12.2004 00:00
Na krytej pływalni w Bochni 5 grudnia rozegrano finały Sobót Pływackich. W każdej kategorii wystąpiło 24 najlepszych zawodników. W tym gronie znalazło się siedmioro młodych pływaków z MOS UKS SP 8 Chrzanów.
Kolejny raz podopieczni Sebastiana Guzika zanotowali bardzo udany start. Wśród 10-latków dwukrotnie pierwsza była Marta Piekarczyk (na 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym). Marlena Dudek zajęła zaś drugie (na 50 m stylem klasycznym) i trzecie miejsce (na 50 m stylem dowolnym). Wśród 11-latków na podium stawali: Sebastian Radziejowski (pierwszy na 100 m klasykiem i trzeci na 100 m stylem zmiennym) oraz Kinga Surowiec (druga na 50 m motylkiem). Bardzo dobrze spisał się też Mariusz Buła, trzeci na 50 m stylem dowolnym i drugi na 100 m stylem zmiennym. Na miarę możliwości popłynęli Rafał Baran i Adam Marcela, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.
Wysokie miejsca chrzanowscy pływacy zajęli za cały tegoroczny sezon. Mariusz Buła zajął trzecią lokatę wśród 9-latków. Marlena Dudek była trzecia, a Marta Piekarczyk piąta wśród 10-latek. Sebastian Radziejowski został sklasyfikowany na szóstym miejscu w województwie wśród 11-latków.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

• Numer: 51 (663)
  • Data wydania: 21.12.04