Nie masz konta? Zarejestruj się

Dobrze nam się rządzi

19.11.2002 00:00
Zarówno Maria Siuda, jak i Jacek Latko pozostaną na stanowiskach wiceburmistrzów Libiąża. W związku z tym Maria Siuda zrezygnuje z mandatu radnej powiatowej.
Zarówno Maria Siuda, jak i Jacek Latko pozostaną na stanowiskach wiceburmistrzów Libiąża. W związku z tym Maria Siuda zrezygnuje z mandatu radnej powiatowej.
- Zaproponowałem te stanowiska osobom, z którymi bardzo dobrze mi się współpracowało. Sprawdziliśmy się jako zespół – uzasadnia swój wybór burmistrz Tadeusz Arkit.
Maria Siuda zapewnia, że nie było jej łatwo podjąć decyzję: radna czy wiceburmistrz.
- Pamiętam cały czas o ludziach, którzy oddali na mnie głos jako na radną powiatową. Gdyby się dało, łączyłabym te dwie funkcje, ale skoro nie ma takiej możliwości, wybrałam pozostanie w Libiążu – argumentuje Maria Siuda.
Wiceburmistrz Siuda nie ukrywa, że dobrze jej się rządziło wspólnie z Arkitem i Latko. Przez cztery lata wypracowała sobie system pracy w podległych jej dziedzinach i szkoda by jej było to zostawić.
W momencie kiedy Maria Siuda zrezygnuje z mandatu radnej powiatowej, jej miejsce zajmie Piotr Rembiecha, z zawodu lekarz chirurg, kandydat do rady powiatu z tej samej listy w Libiążu.

Materiał chroniony prawem autorskim. Prawa autorów, producentów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystywanie utworów (powielanie, rozpowszechnianie itp.) w całości lub części na wszelkich polach eksploatacji, w tym także w internecie, wymaga pisemnej zgody.

  • Numer: 47 (556)
  • Data wydania: 19.11.02

Kup e-gazetę!