Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Dlaczego warto wybrać odżywki Kerastase?

12.04.2024 13:22 | 0 komentarzy | 723 odsłony | red

Materiał promocyjny

Pielęgnacja włosów bez wątpienia jest sporym wyzwaniem. Nadanie im bowiem pięknego wyglądu często odbywa się kosztem ich siły i zdrowia. Innym problemem jest znalezienie tego właściwego kosmetyku, który wpisze się w potrzeby Twoich włosów, ułatwiając ich regenerację i pielęgnację.
0
Dlaczego warto wybrać odżywki Kerastase?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pielęgnacja włosów bez wątpienia jest sporym wyzwaniem. Nadanie im bowiem pięknego wyglądu często odbywa się kosztem ich siły i zdrowia. Innym problemem jest znalezienie tego właściwego kosmetyku, który wpisze się w potrzeby Twoich włosów, ułatwiając ich regenerację i pielęgnację. Nie chcesz czekać zbyt długo na pierwsze efekty, ale też nie lubisz kiedy włosy się puszą, wywijają i są matowe? Wybierz odżywki Kerastase a przekonasz się, że Twoje włosy też mogą być piękne, zdrowe i silne!

Patenty, prosto z laboratorium, wspierane wiedzą ekspertów

By wiedzieć, jak pomóc swoim włosom, trzeba dogłębnie poznać ich naturę, bolączki ale i zwykłe codzienne potrzeby. Dzięki innowacyjnym formułom, ale też wieloletnim badaniom i testom, Kerastase bardzo dobrze dopasowuje się do potrzeb każdych włosów. To jednak nie tylko umiejętne i bardzo skrupulatne komponowanie wszelkich składników, jak np. olej kokosowy, arganowy, miód Manuka czy olej Sacha, ale również innowacyjne formuły, jak np. Morpho – Kompleks składający się z aminokwasów czy Ceramidu R świetnie wygładzający i dyscyplinujący włosy oraz wypracowane w laboratoriach L’Oréal unikalne cząsteczki Stemoxydine, które zagęszczają włosy i wydłużają ich cykl życia. Dzięki łączeniu oryginalnych patentów, darów natury i doświadczeń sprawdzonych fryzjerów, powstają kosmetyki, które rewelacyjnie działają na włosy już od pierwszego zastosowania.

Odżywki do włosów Kerastase estowane przez fryzjerów

Kerastase to marka, po którą chętnie sięgają fryzjerzy na całym świecie. W profesjonalnych salonach Kerastase stosuje się rewelacyjne programy, np. do zwalczania łupieżu czy zapobiegające wypadaniu włosów, dzięki czemu klientki mogą przekonać się, jak skuteczne  są preparaty tej marki i później z powodzeniem stosować je również w domu.  Dla marki Kerastase współpraca z fryzjerami i stylistami jest bardzo ważna. To dzięki niej można sprawdzić na ile tworzone w laboratoriach technologie i kompozycje przekładają się na wyjątkowe efekty. Ta współpraca pozwala sięgnąć po naprawdę profesjonalne i skuteczne odżywki w zaciszu własnej łazienki i cieszyć się rezultatem, jak po wyjściu od fryzjera.

Odżywki Kerastase – przyjaciel Twoich włosów

Wiadomo, jak każda i Ty chcesz być piękna i zadbana. Tylko wiecznie brakuje Ci czasu na te wszystkie zabiegi, dzięki którym Twoje włosy nabierają wyraźnego blasku i życia. Kerastase świetnie to rozumie i tworzy kosmetyki, które działają za Ciebie i dla Ciebie. Jeśli sięgniesz po odżywki do włosów blond, które działa podczas głębokiego snu albo mleczko termiczne, które nie tylko chroni włosy przed wysoką temperaturą, ale zapobiega ich wypadaniu i utracie gęstości, to uzyskasz fenomenalne efekty i to bez większego nakładu pracy. Kerastase troszczy się o włosy już podczas ich mycia. To wszystko za sprawą bogatych w składniki odżywcze szamponów i kąpieli. Dzięki temu, że Kerastase opiera się na doświadczeniu i pomysłach ekspertów, oferuje naprawdę skuteczne i wysokiej jakości produkty.

Sklep z oryginalnymi odżywkami Kerastase: www.fryzomania.pl

 

Materiał promocyjny