Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Elektro-Koncept Kraków - poznaj profesjonalną firmę elektryczną z Krakowa

29.02.2024 14:36 | 0 komentarzy | 534 odsłony | red

Materiał promocyjny

Instalacja elektryczna powinna spełniać wymogi określone w ustawie Prawo budowlane oraz rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Instalacja powinna być sprawna i dopasowana do potrzeb użytkownika, zaś odnawialne źródła energii dopasowane do zapotrzebowania budynku na energię elektryczną. Właśnie tego typu, fachowe wykonanie instalacji elektrycznych, oferuje firma Elektro-Koncept Kraków z Krakowa.
0
Elektro-Koncept Kraków - poznaj profesjonalną firmę elektryczną z Krakowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych

Dlaczego warto zlecić wykonanie instalacji elektrycznej profesjonalistom? Otóż prawdziwy fachowiec z pewnością nie popełni poważnych błędów wykonawczych, które mogą skutkować występowaniem przeciążeń w instalacji, a nawet doprowadzić do pożaru czy porażenia prądem. Ponadto po zrealizowaniu dziesiątek różnych projektów firma elektryczna może doradzić rozwiązania, które sprawdziły się w innych budynkach.

Warto również pamiętać, że tylko osoba z odpowiednimi uprawnieniami może sporządzić dokumenty, które są niezbędne do odbioru instalacji, takich jak oświadczenie o wykonaniu instalacji elektrycznej oraz protokół odbioru wraz z pomiarami. Elektryków, którzy dysponują niezbędną w tym zawodzie wiedzą, doświadczeniem oraz uprawnieniami elektrycznymi, można znaleźć w firmie Elektro-Koncept Kraków.

Instalacje przemysłowe (sieci komputerowe, monitoring, alarm)

Przemysłowe instalacje elektryczne różnią się od tych, z jakich korzystają użytkownicy prywatni w domach i mieszkaniach. Instalacja elektryczna w firmie obsługuje bowiem nie tylko oświetlenie czy standardowe odbiorniki, ale służy również do zasilania maszyn i urządzeń wykorzystywanych w danej działalności. W przypadku zasilania urządzeń podpiętych do sieci komputerowych wskazana jest oddzielna instalacja, która uchroni sprzęt informatyczny (a zarazem zgromadzone w nim dane) przed uszkodzeniem w wyniku przepięć powstających w sieci ogólnej.

W ofercie firmy Elektro-Koncept Kraków znajduje się również profesjonalne wykonanie sieci komputerowej. W ramach współpracy B2B firma oferuje również inne usługi, w tym na przykład:

  • wykonanie monitoringu,

  • wykonanie instalacji alarmowej,

  • wykonanie projektu instalacji elektrycznej,

  • pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe,

  • dostosowanie rozdzielnicy do potrzeb klienta (prefabrykacja rozdzielnic).

Wymienione usługi są dostępne również dla klientów prywatnych.

Nowoczesne instalacje dla oszczędności i komfortu

Firma elektryczna Elektro-Koncept Kraków specjalizuje się również w instalacjach fotowoltaicznych, dzięki którym gospodarstwa domowe i firmy mogą korzystać z prądu wyprodukowanego w własnej mini elektrowni. Można w ten sposób zminimalizować wydatki poniesione na ogrzewanie (w przypadku ogrzewania elektrycznego lub pompą ciepła) czy ładowanie samochodu elektrycznego. Ważne jest, aby montaż instalacji fotowoltaicznej powierzyć wykwalifikowanym fachowcom, ponieważ źle wykonana instalacja może generować zwarcia i doprowadzić do pożaru.

Firma oferuje również wykonanie instalacji inteligentnego domu. Taki system sprawia, że budynek funkcjonuje automatycznie i wybrane procesy lub urządzenia (np. oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm) włączają się dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Instalacja smart home nie tylko znacząco wpływa na komfort użytkowników, ale dba również o bezpieczeństwo i pomaga zmniejszyć wydatki na energię elektryczną czy ogrzewanie.

Elektro-Koncept Kraków - firma elektryczna z Krakowa

Wykonanie instalacji elektrycznej, sieci komputerowej, instalacji fotowoltaicznej lub systemu smart home można powierzyć firmie Elektro-Koncept Kraków, która świadczy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolic. Firma jest otwarta również na współpracę z klientami z innych regionów Polski, dlatego warto wysłać zapytanie ofertowe niezależnie od miejsca zamieszkania. W celu uzyskania bezpłatnej wyceny przedsięwzięcia można skontaktować się poprzez:


Materiał promocyjny