Magic-Sport wygrał Trzebińską Ligę Futsalu

15.02.2023 17:00 | 0 komentarzy | 3 146 odsłony | Michał Koryczan

W pierwszej edycji Trzebińskiej Ligi Futsalu najlepsza okazała się drużyna Magic-Sport, wyprzedzając Polskok Chrzanów i Solidex.

0
Uczestnicy Trzebińskiej Ligi Futsalu

W zawodach rywalizowało sześć zespołów: Sportland, Solidex, Magic-Sport, Polskok Chrzanów, Perła Sports, Drewmar-Agart.

Rozgrywki składały się z czterech turniejów. Za każdy przyznawane były punkty do klasyfikacji generalnej. Za pierwsze miejsce w danym turnieju ligowym drużyna inkasowała 12 punktów, za drugie - 10 punktów, za trzecie - 9, za czwarte - 8, za piąte - 7, a za szóste - 6.

Najwięcej punktów w łącznej klasyfikacji zdobył Magic-Sport, zwyciężając w pierwszej edycji Trzebińskiej Ligi Futsalu. Drugie miejsce zajął Polskok Chrzanów, a trzecie Solidex. Na czwartej pozycji uplasował się Sportland, na piątej Perła Sports, a na szóstej Drewmar-Agart.

Królem strzelców rozgrywek został Szymon Kurek (Perła Sports), najlepszym zawodnikiem Tomasz Bieda (Magic-Sport), a najlepszym bramkarzem Paweł Pstrusiński (Polskok Chrzanów).

Na koniec zmagań rozegrany został Puchar Ligi. Zwyciężył w Solidex, sięgając po „przechodnie" trofeum.