Piłkarze Fabloku znów wybiegli na boisko. Przegrali pierwszy sparing (WIDEO, ZDJĘCIA)

12.02.2022 15:00 | 0 komentarzy | 3 512 odsłony | Marek Oratowski
Po trzech miesiącach przerwy futboliści MKS Fablok Chrzanów znów zagrali mecz. Na obiekcie w Chełmku ulegli rywalom z A-klasowego LKS Bobrek 1-2.
0
Piłkarze Bobrka na połowie Fabloku

Chrzanowianie mieli tydzień wcześniej zagrać pierwszy sparing z Góralem Żywiec, ale nie doszedł do skutku, bo wielu graczy rywali było chorych lub przebywało na kwarantannie. W sobotę 11 lutego w końcu wybiegli na boisko z jedenastką Bobrka.

Już w 8. minucie stracili gola po uderzeniu Kamila Chylaszka. Wykorzystał sytuację sam na sam po dograniu Marcina Musiolika. Jednak gracze Fabloku ambitnie dążyli do wyrównania. Najpierw z dystansu w poprzeczkę uderzył Rafał Brzezoń. Niedługo potem, w 41. minucie Mariusz Fudali strzałem z lewej strony pola karnego w długi róg w końcu trafił do siatki. Oba zespoły nie stworzyły sobie wielu sytuacji bramkowych. Jedną z nich wykorzystali jeszcze goście. A konkretnie dobijający piłkę Marcin Niziołek, który zmieścił ją przy słupku. Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego meczu.

MKS Fablok Chrzanów - LKS Bobrek 1-2 (1-1)
0-1 Kamil Chylaszek (8), 1-1 Mariusz Fudali (41), 1-2 Marcin Niziołek (75)
Fablok: Dębski - Lasik, Kadłuczka, Mikołaj Trzeciak, Klocek, Fudali, Sabuda, Pabis, Brzezoń, Gędłek, Chrząszcz. Na zmiany wchodzili: Braś, Michał Trzeciak, Mysiura, Zgudniak, B. Kadłuczka, Jochymek i Bębenek.