Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Nauczyciele ze szkół powiatowych dostali nagrody i statuetki (ZDJĘCIA)

19.10.2021 12:00 | 3 komentarze | 7 104 odsłon | Marek Oratowski
Starosta Andrzej Uryga we wtorkowe przedpołudnie w sali teatralnej chrzanowskiego MOKSiR-u z okazji niedawnego Dnia Edukacji Narodowej wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom.
3
Nauczyciele ze szkół powiatowych dostali nagrody i statuetki (ZDJĘCIA)
Nagrodzonej gratuluje starosta Andrzej Uryga
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dziękuję za Wasz trud i poświęcenie. Zapewniam, że kształcenie dzieci i młodzieży jest tą sfera, którą będziemy zawsze zauważali - zapewnił Andrzej Uryga.

Uhonorował nauczycieli w towarzystwie wicestarosty Bartłomieja Gębali i przewodniczącego rady powiatu Włodzimierza Korczyńskiego. Wyróżnieni zostali nauczyciele aktualnie uczący oraz ci emerytowani.

Nagrody starosty otrzymali: Bożena Bierca (dyrektor I LO w Chrzanowie), Krzysztof Zubik (dyrektor Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie), Ligia Łakomy (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chrzanowie), Bogumiła Buchała (Zespół Szkół w Libiążu), Katarzyna Rutyna (Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini), Jacek Celadyn (Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini), Małgorzata Mędela, Bogusława Mrowca i Jolanta Skowrońska (wszystkie: I LO w Chrzanowie), Anna Wielgus (Zespół Szkół Technicznych Fablok w Chrzanowie), Genowefa Wentrys (Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini), Iwona Ochodek-Szpak i Jacek Palka (oboje: II LO w Chrzanowie), Jolanta Czarnecka i Ewelina Londzin (obie: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie).

Tytuł „Zasłużony Nauczyciel dla Powiatu Chrzanowskiego" dostali: Anna Kula (Zespół Szkół w Libiążu), Lucyna Pitala (Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini), Maria Puka (Zespół Szkół Technicznych Fablok), Teresa Ślusarczyk (Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini) i Jerzy Jura (II LO w Chrzanowie).

Obejrzyjcie zdjęcia z uroczystości.