Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Objechaliście równik dla Sebastiana, zdobywając pieniądze na jego rehabilitację. Nasza akcja jednak nadal trwa!

06.07.2021 11:30 | 0 komentarzy | 1 372 odsłona | Marek Oratowski
Dokładnie 26 dni wystarczyło uczestnikom akcji Przełomu "Kręcimy dla Sebastiana", by przejechać 40 075 km, czyli długość równika. To dystans, jaki mieli pokonać, by finansowi partnerzy akcji przekazali zadeklarowane pieniądze na rehabilitację niepełnosprawnego mieszkańca Chrzanowa. Akcji jednak nie kończymy!
0
Objechaliście równik dla Sebastiana, zdobywając pieniądze na jego rehabilitację. Nasza akcja jednak nadal trwa!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gdy zaczynaliśmy ją, wykręcenie 40 075 km, czyli długości równika, wydawało się zadaniem na długi czas. Zaplanowaliśmy ją do końca września. Jednak rowerzyści skupieni w Facebookowej grupie ROWEROWY Przełom stanęli na wysokości zadania i mocno nas zaskoczyli. Niektórzy dorzucali do "puli" nawet po kilkaset kilometrów. I stało się. Równik objechany!

Jako ostatnia w tej wirtualnej sztafecie po równiku do mety pałeczkę dowiozła Kazimiera Obal z Chrzanowa, która przejechała 55 km na rajdzie rowerowym w Krzeszowicach (zapraszamy do redkacji w Trzebini po pamiątkowe gadżety).

Bardzo dziękujemy Wam za zaangażowanie, dzięki któremu niepełnosprawny mieszkaniec Chrzanowa Sebastian Kulczyk - jeszcze przed rokiem aktywny sportowiec-amator - ma już pewne 10 tys. zł na rehabilitację od naszych finansowych partnerów, czyli firm Duhabex i Tor-Bud.

Jest też z nami firma Eneris, która również zadeklarowała 5 tys. zł na rehabilitację Sebastiana. Chcąc zachęcić nas do proekologicznych zachowań, postawiła przed nami jednak zadanie: przesłanie zdjęć kompostowników (koniecznie z adresem, gdzie fotka została wykonana). Płaci 100 zł za jedno zdjęcie! (do maksymalnej kwoty 5 tys. zł). Potrzebujemy więc ich przynajmniej 50, by sięgnąć dla Sebastiana po całą pulę.

Jesteśmy przekonani, że i w tym przypadku nas nie zawiedziecie. Zdjęcia przesyłajcie na adres: promocja@przelom.pl. Mamy czas do końca września, ale pewnie - podobnie jak w przypadku przejechania równika - znacznie wcześniej się z niego wspólnie wywiążemy.

Nie rezygnujcie też z kręcenia kolejnych kilometrów i przesyłania nam raportów - tak jak dotychczas. Rozpoczynamy kolejną rundę wokół równika. Zobaczymy, ile ich zaliczymy do końca akcji, co planujemy we wrześniu.

Dla tych najbardziej aktywnych szykujemy nagrody - bony upominkowe, które mamy dzięki naszemu  partnerowi - Kopalni Wapienia Czatkowice - Grupa TAURON.

Śledźcie więc grupę ROWEROWY Przełom. Co tydzień czekać tam będą na Was wyzwania! Dla tych, którzy wywiążą się z nich najlepiej mamy atrakcyjne gadżety - koszulki, plecaki, torby, "nerki", ładowarki indukcyjne, pięknie wydane albumy przyrodnicze, kubki, turystyczne pojemniki na napoje, notesy, parasole i inne.

Otrzymaliśmy je od samorządowych partnerów akcji - wszystkich gmin powiatu chrzanowskiego oraz samorządu powiatowego.

Wspólnie pomagajmy, bawmy się, dbajmy o zdrowie i środowisko.

Zostańcie z nami do końca tego lata!