Łodzianki dominowały w Chrzanowie

04.07.2010 17:30 | 0 komentarzy | 6 545 odsłon | red
Joanna Bazan i Marzena Kędzior z łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zwyciężyły w zakończonym w niedzielę w Chrzanowie półfinale Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce plażowej.
0
Fragment spotkania finałowego

W finałowym pojedynku Joanna Bazan i Marzena Kędzior pokonały 2-0 swoje koleżanki klubowe Agatę Lewicką i Dorotę Strąg.

- Cieszymy się ze zwycięstwa. Na turniej finałowy jedziemy po złoto. Byłby to dla mnie świetny prezent, bo w czasie zawodów wypadają moje urodziny – mówi Joanna.

Trzecie miejsce zajęły Paulina Czubak i Patrycja Lipińska z WKS-u Łódź, a czwarte Katarzyna Kociołek i Maja Łakomiec z ŁMLKS Łask.

Cztery najlepsze pary z chrzanowskiego półfinału zagrają o medale Mistrzostw Polski w finale zaplanowanym na 23-25 lipca w Gubinie.

W turnieju zorganizowanym na boisku przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie rywalizowało dwanaście par z województw: małopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Wśród nich dwa teamy chrzanowskie. Joannę Pieścikowską i Barbarę Srokę sklasyfikowano na pozycjach 5-6. Aleksandra Kałużna i Katarzyna Zubik zajęły miejsca 9-12.