Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

"Czego oko nie widzi" - w środę wraz z "Przełomem" niezwykły kalendarz

22.12.2020 14:40 | 0 komentarzy | 2 696 odsłony | Alicja Molenda
Od 30. lat, co rok, przygotowujemy dla naszych Czytelników kalendarz. Zawsze ma jakiś lokalny aspekt. Tym razem stanowią go jego autorzy.
0
"Czego oko nie widzi" - w środę wraz z "Przełomem" niezwykły kalendarz
"Czego oko nie widzi" Strona tytułowa kalendarza "Przelomu" na rok 2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ma 28 stron, wygodny format (dwa razy A4), czytelne kalendarium, dziurkę do zawieszenia na ścianie, miejsce na notatki. Jest praktyczny i po prostu ładny.

Długo wybieraliśmy temat tegorocznego wydania. Rzec by można - wszystko już było! Piękne zakątki ziemi chrzanwskiej, pałace i zamki, były stare samochody, piękne dziewczyny, ziemia chrzanowska z lotu ptaka, zdjęcia industrialnych pamiątek, zabytki w grafice ... Teraz postawiliśmy na przyrodę.

Pole do popisu daliśmy miłośnikom fotografii, w szczególności makro, czyli takiej, która pozwala odbiorcy zobaczyć to, czego nie widać gołym okiem (stąd tytuł publikacji). Okazało się, że makrofotografów mamy bardzo wielu w Facebookowej grupie "Przełomowe Kadry". O autorach poszczególnych zdjęć do kaledarza 2021 przeczytacie w najbliższym wydaniu "Przełomu".

Kalendarz jest dodatkiem do świąteczno-noworocznego wydania tygodnika "Przełom". Mamy nadzieję, że się spodoba, a przyroda w dużym powiększeniu będzie Was zachwycać przez cały rok.