Ostatnia wizyta: Obecny czas: 30.4.2024 2:46


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 5.8.2009 12:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10.7.2009 14:58
Posty: 82
Miejscowość: Chrzanów (PL)
Wszystko pięknie ładnie , tylko przy ostatnich Dniach Powiatu odbywających sie przy Partyzantów , na osiedle Jordana strach było wyjść .... Pod moim blokiem śpiewy , picia alkoholu ... Nazjeżdża się elementu na taką imprezę a później szczają po klatkach , porozbijane butelki po alkoholach , że koła idzie poprzebijać w samochodzie ....

_________________
Sogar die grössten Stars
Finden ihr Gesicht im Spiegelglas


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 5.8.2009 14:47 

Dołączenie: 19.6.2007 16:54
Posty: 585
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 52
Fablok napisał(a):
Wszystko pięknie ładnie , tylko przy ostatnich Dniach Powiatu odbywających sie przy Partyzantów , na osiedle Jordana strach było wyjść .... Pod moim blokiem śpiewy , picia alkoholu ... Nazjeżdża się elementu na taką imprezę a później szczają po klatkach , porozbijane butelki po alkoholach , że koła idzie poprzebijać w samochodzie ....


Więc niech będą dni powiatu na placu tysiąclecia (pomijając, że nie jest jeszcze dokończony), nich ludzie śpiewają ludziom przy Piastowskiej pod oknami i niech "szczają po klatkach" na osiedlu północ, byle nie u Ciebie na Jordana. Ciekawy jestem czy byłeś kiedyś na Dniach Chrzanowa i czy współczułeś tym ludziom co tam mieszkają? "Wszystko dobrzy tylko nie u mnie"


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 5.8.2009 15:50 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
blood997 napisał(a):
Fablok napisał(a):
Wszystko pięknie ładnie , tylko przy ostatnich Dniach Powiatu odbywających sie przy Partyzantów , na osiedle Jordana strach było wyjść .... Pod moim blokiem śpiewy , picia alkoholu ... Nazjeżdża się elementu na taką imprezę a później szczają po klatkach , porozbijane butelki po alkoholach , że koła idzie poprzebijać w samochodzie ....


Więc niech będą dni powiatu na placu tysiąclecia (pomijając, że nie jest jeszcze dokończony), nich ludzie śpiewają ludziom przy Piastowskiej pod oknami i niech "szczają po klatkach" na osiedlu północ, byle nie u Ciebie na Jordana. Ciekawy jestem czy byłeś kiedyś na Dniach Chrzanowa i czy współczułeś tym ludziom co tam mieszkają? "Wszystko dobrzy tylko nie u mnie"


A co się dziwisz ,ja tez bym nie chciał żeby wyli i szczali u mnie pod oknami !
Organizator ma to zrobic tip -top a jak nie umie to proponuję puszczę Dulowską na miejsce tego spędu kwiatu młodzierzy ! :D

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 5.8.2009 17:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 10.7.2009 14:58
Posty: 82
Miejscowość: Chrzanów (PL)
blood997 chodzi mi właśnie o takie coś jak pisze Markx , żeby organizator zapewnił wszystko na tip top. Też współczuję mieszkańcom z okolic placu tysiąclecia... Chodzi oto , żeby organizatorzy takich masowych imprez zapewnili jakiś komfort ludziom mieszkającym obok... Chociaż trochę więcej patroli policji w miejscach gdzie może dochodzić do takich zdarzeń jak spożywanie alkoholu i oddawanie swoich potrzeb fizjologicznych naprzeciw okien mieszkańców ... Ja mieszkam na parterze więc zapachy i odgłosy uwierz mi nie są przyjemne :|

_________________
Sogar die grössten Stars
Finden ihr Gesicht im Spiegelglas


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 6.8.2009 10:16 
Site Admin

Dołączenie: 9.1.2008 16:28
Posty: 1268
Pochwały: 101
Obowiązująca od 5 sierpnia znowelizowana ustawa o bezpieczeństwie imprezach masowych rozwiązała alkoholowy problem. Pić na nich nie wolno. Pozostaje kwestia egzekwowania.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: dni powiatu?
PostWysłany: 6.8.2009 11:51 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.1.2006 18:19
Posty: 1056
Miejscowość: Pierdzidołek South
Pochwały: 108
Cytuj:
Pozostaje kwestia egzekwowania.

Raczej braku jej egzekwowania ! :!:

_________________
markx
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Księga Ezechiela: 25,17


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3