Ostatnia wizyta: Obecny czas: 30.4.2024 9:01


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.11.2008 0:05 
Aha. I jeszcze jedno, dlaczego uważasz, że Pismo Święte nie jest wiarygodnym źródłem hitorycznym?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.11.2008 10:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
Student_ce z Tobą się nie da rozmawiać. Świadczy o tym kolejny fakt, kiedy napisałem, że nie jestem bokserem to z uporem maniaka piszesz, że nim jestem. Zatem konkretnie. Nie chce mi się rozmawiać z kimś kto przekręca to co powiedziałem i tworzy z tego kilometrowe wątki. Rozumiesz? Mogę się pośmiać wyzywając Cię na pojedynek bokserski, bo ta rozmowa jest do tego porównywalna. Tam można do woli próbować tych samych ciosów, wstrzeliwać się w prawidłową osłonę lub unikać odpowiedzi na meritum, ale z konsekwencjami odczuwania bólu. Tu jak widzę nie masz nawet wstydu z powodu swoich błędów i wtedy rozwijasz atak ad personam. Dlatego proponuję iść dalej i przenieść ataki ad personam na realny przeznaczony do tego wymiar.

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.11.2008 10:41 

Dołączenie: 22.11.2008 20:17
Posty: 4
Grand wiesz, przepraszam, ale nie spodziewałam się takiego zachowania po osobie, która w tak ciekawy sposób wypowiada się. Niestety w tej kwestii muszę, choć niechętnie, zgodzić się ze Studentem - ce, gdyż dorosłej osobie nie wypada stosować argumentów siłowych w dyskusji, chyba, że jest to jedyny sposób na udowodnienie swoich racji. Przykro mi bo sądziłam, że oboje jesteście na tyle rozsądni, żeby podjąć spokojnie dyskusję W TEMACIE. Widzę, że nie... A szkoda, bo też mam trochę wiedzy w tym zakresie i parę, nieco innych od Waszych, spostrzeżeń. Myślałam, że mogę się nimi z Wami podzielić. Niestety chyba się nie da... A tak na marginesie, Grand Ty pierwszy zaproponowałeś bójkę, zastanów się co to o Tobie świadczy. Jeżeli Cię uraziłam tymi słowami to przepraszam, ale takie są fakty.

Jeżeli dojrzejecie Panowie do normalnej DYSKUSJI to chętnie się włączę. Bezsensowne i dziecinne kłótnie mnie nie interesują.

P. S. Grand, sztuka inteligentnej rozmowy polega na tym, żeby czasem zniżyć się do niższego poziomu, który jak twierdzisz, co można wywnioskować z Twoich postów, posiada Student - ce. Wnioskuję zatem, że jesteś zbyt zadufany w sobie, żeby rozmawiać z innymi, a otaczasz się jedynie grupką zaufanych, którą da się pokierować. Po za tym boisz się konfrontacji... Chciałabym, żebyś jednak podjął wyzwanie!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 4.1.2009 10:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
http://video.google.com/videoplay?docid ... 4543719947

Jasne maggie ... no to się wyprodukuj, zobaczymy co masz ciekawego na ten temat do powiedzenia, na razie zaczęłaś od ad personam. Tyle się naprodukowałaś i to na mój temat, że aż powinnaś założyć encyklopedię pod hasłem Grand osoba z naszych czasów. Mam wrażenie, że student założył sobie drugi nick, żeby nie wyjść na spamera. Ale zanim coś napiszesz ciekawego obejrzyj film pt. Zeitgeist (Duch czasów).

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 9.1.2009 18:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
No to teraz moja kolej na dolaczenie sie do watku... Jesli myslisz, ze jak ogladnales Zeitgeista to juz wiesz wszytko to niestety nie masz racji =] Zeitgesit jest przykladem filmu z mnostwem bledow, a w dodatku najprawdopodobniej kontrolowanym wybudzeniem ludzi. Jesli wiesz co oznacza twoje logo, to powinienes wiedziec co mam na mysli. Co wlasciwie chcesz udowodnic ?

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 9.1.2009 21:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
Trochę poczytałem Twoich wypowiedzi. Wynika z nich, że odpowiedzi możesz udzielić sobie sam. Ta najbardziej skomplikowana i nieprawdopodobna będzie właściwa.

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 10.1.2009 10:47 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
Zadalem proste pytanie : Co chcesz udowodnic ?
Jesli nie jestes w stanie odpowiedziec, to nie mamy o czym rozmawiac =) Pzdr

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 10.1.2009 19:31 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, gdyż myślałem, że Twoje pytanie było z tych arcytrudnych. Jeśli chcesz zwykłej odpowiedzi to jest w poprzednich postach. I nie powołuj się więcej na cyrkiel i węgielnicę nadaremno.

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 10.1.2009 22:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
Grand napisał(a):
W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, gdyż myślałem, że Twoje pytanie było z tych arcytrudnych. Jeśli chcesz zwykłej odpowiedzi to jest w poprzednich postach. I nie powołuj się więcej na cyrkiel i węgielnicę nadaremno.


Co to zdanie mialo znaczyc ? Zabrzmialo jak przykazanie =). Nie chce mi sie czytac twoich przepychanek slownych ze studentem bo to 3/4 tego tematu. Z tego co pisales, wyczytalem na wyrywki ze Kosciol jest instytucja, ktora ma za zadanie, zniewolic i zmanipulowac ludzi... I ?. A po ci ten avatar wolnomularski ? Czyzby jakies uwielbienie masonow ?

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.1.2009 12:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
Ze względów ambicjonalnych zwłaszcza na wzgląd niemerytorycznych argumentów studenta postanowiłem zniszczyć całkowicie heretyków czyli bigotów i dewotów. Może nawet zniszczyć wszystko co wiąże się z absurdalnymi praktykami religii wprowadzonej siłą i przemocą na ziemiach Słowian. Tak na marginesie dewocja broni religii jak lud, który kiedyś bronił innej religii równie fanatycznie przed obecną, póki nie został zaprogramowany zgodnie z nową. Budzi to śmiech zwłaszcza z powodu łatwości ulegania przez lud manipulacji.
Wielki skandal we włoskim Kościele
http://fakty.interia.pl/swiat/news/wiel ... le,1248059
Od lat 50. do roku 1984 głuchonieme dzieci, przebywające w kościelnym instytucie w Weronie były seksualnie wykorzystywane przez 25 księży - poinformowały dziś włoskie media.

Obecnie ponad 60 dorosłych absolwentów tego ośrodka, zamkniętego ćwierć wieku temu, zdecydowało się ujawnić skandal pedofilii, której padli ofiarami.
Mężczyźni i kobiety w wieku od 40 do 70 lat twierdzą, że w zamkniętym w 1984 r. instytucie imienia Antonio Provolo, gdzie zdobywali podstawową edukację i uczyli się życia ze swoim kalectwem, byli seksualnie wykorzystywani, bici i poniżani przez około 25 księży. Wielu z nich to obecnie sędziwi duchowni. Żaden z nich nigdy nie odpowiedział za swe czyny.

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.1.2009 16:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
No to zycze powodzenia bo dluga droga przed toba =) A na zakonczenie mozesz dostac samobojcza kulke albo zostaniesz zutylizowany w jakis inny sposob =)

"Z motyka na slonce" ? Pzdr

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.1.2009 23:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.7.2008 11:52
Posty: 189
Zbanowany
Nie sądzę. Z przepowiedni wynika że są skończeni. A poza tym wierzę w reikarnację. Jakakolwiek likwidacja prawdy nie była nigdy skuteczna na dłuższą metę. No i są jeszcze inne siły, które tu się bawią równie dobrze jak ja, a na samą o nich myśl niektórym jeży się włos na głowie. Ja tylko tu sprzątam.

_________________
Być może z powodu systemu logicznego odmiennego niż nasz nasza głupota jest ich mądrością.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 23.1.2009 23:29 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Albo się wie(doświadcza) albo się wierzy w to co nie można doświadczyć.
Więc nie wierzmy w to co istnieje tylko wierzmy w to co nie możemy objąć swymi wszystkimi zmysłami ( a mamy ich sporo).
A swoją drogą dobrze że do światów niematerialnych mają dostęp tylko nieliczni - wybrani.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 24.1.2009 13:09 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2007 13:22
Posty: 507
Pochwały: 14
Hmm calego swiata nie zmienisz i tak i tak, a jesli juz chcesz, to zacznij od siebie. Ja sie wlasnie do tego stosuje. Do tej pory nawet sobie nie zdawalem sprawy jak ogromna mamy sile, dzieki podswiadomosci i umyslowi. Prawda hmm pojecie wzgledne =) Skad pewnosc, ze to co wiesz to jest prawda ? Skad wiemy ze historia to prawda? Jesli masz pojecie to wiesz jak sie manipuluje historia i faktami. Nie mozna brac niczego za pewnik, jesli sam tego nie doswiadczyles... Proponuje zaczac szukanie prawdy, od poszukiwania prawdy o sobie =)

_________________
”Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się, czym martwić, jeśli zaś rozwiązać
się nie da to zamartwianie nic nie pomoże”


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Zniszczyć heretyków
PostWysłany: 24.1.2009 18:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Do Krolewicza.
Ja nie zamierzam zmieniać świata bo i po co. Zmieniam siebie.Ezoteryką zajmuję się już bardzo długi okres i mam osiągnięcia w tym co robię.Mam wgląd w światy niematerialne i to co "widzę i czuję" to wiem - w to nie wierzę bo wiem.Ale jeszcze wiele nie wiem więc zgłębiam.
"Prawda" - swego czasu była taka gazeta na Wschodzie i prawdę miała tylko w nazwie.
To co ja "widzę i czuję" to wymieniam zdanie z takimi osobami jak ja a w powiecie chrzanowskim jest ich tylko kilka i aż kilka.I bardzo dobrze.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3