Ostatnia wizyta: Obecny czas: 30.4.2024 7:59


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 6.3.2008 19:39 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 25.1.2008 18:23
Posty: 48
Miejscowość: Chrzanów
Tylko FL!!!

_________________
Chrzanowski Portal Kolejowy
http://kolejowychrzanow.republika.pl/


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 0:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
@#$ polskie punki


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 0:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
tam gdzie te znaczki miało być:
pier***one


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 0:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
pewnie nie wiecie co to jest :-) Pistols


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 19:41 

Dołączenie: 16.2.2008 11:44
Posty: 7
Miejscowość: Chrzanów
hmm.. może i lubimy taki gatunek muzyki.. to są gusta, a o gustach się nie rozmawia.
pozdrawiam!

_________________
esy-floresy fantasmagorie.. niewiele tu po mnie..


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 22:21 
Baczek
Aż się zarejestrowałem żeby Ci odpowiedzieć.
Totalna żenada stary, totalna żenada to co napisałeś.

A teraz żeby nie było OT, może być Farben Lehre, może być inny zespół tego typu, byleby było coś fajnego!

Pozdrawiam


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 23:35 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Dość mam małolatów, które znają tylko Farben Lehre, Analogs, Dezertera i Happysad równolegle nie wiedząc co to :-) Pistols, Talking Heads, The Stooges, Ramones.

Światowy punk wywarł ogromny wpływ na późniejszą muzykę, bez tego nie byłoby nowej fali-post punka, sceny manchesterskiej, gotyku, indie.

Piętnuję jedynie wadę krótkowzroczności w Polakach.


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 7.3.2008 23:58 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
Baczek zaproś :-) pistols na dni chrzanowa :] dostaniesz rangę honorowego mieszkańca miasta :]
Nigdy nie powiedziałem że jestem punkiem poza tym zaproponowałem kapele obiektywną, przy której każdy mógłby sie pobawić. Sam mógłbyś coś zadziałać w celu zaproszenia kapeli która Ty lubisz
Tyle reklamowales radio akcja, ze bedą koncerty, imprezy itp juz od pazdziernika- mamy marzec i cisza.
Poza tym przyznasz chyba ze tez byś wolał usłyszec Farbenów albo Akuratów zamiast Quenns czy Meza
Pozdrawiam ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.3.2008 0:48 

Dołączenie: 8.3.2008 0:14
Posty: 1
Poziom wiedzy o muzyce w naszym regionie jest zerowy!!!

Nie mam pojęcia z czego to wynika... To, że znacie kilka zespołów przy których dobrze się wam tańczy, czy lubicie ich słuchać nic nie znaczy. Cieszy jedynie, że nie chcecie już miec jakiegoś plastikowego syfu na koncercie....

Ale żeby dyskutować o muzyce trzeba mieć jakieś pojęcie o tym. Osobiście nie widzę nic złego w dyskutowaniu o gustach muzycznych. Tylko trzeba być tolerancyjnym.

Gdybym pracował jeszcze z bączkiem w radioakcji mogłoby być ciekawie. A skoro kolega pyotrus taki hardy to niech się wykaże czymś więcej niż pisaniem petycji itp. Myślisz, że tak łatwo coś zorganizować jak masz Ojca Dyrektora 2 NA KARKU????

Działaj, a nie pisz grafomańskich tekstów


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.3.2008 1:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Pawpaw zbyt ostro, spokojnie ( : Pyotrus tutaj ma rację. Nakręcałem to wszystko, próbowałem działać, robiłem wszystko co w mojej mocy, przez dyskoteki uzbierać na pierwszy koncert, zdobyć słuchaczy. Taki był cel. Paweł też wiele w tę inicjatywę włożył serca i sił. Niestety nad nami stał redaktor naczelny, który nie potrafił się sprzeciwić pani dyrektor MDKu, która non stop nas ograniczała, spychała, przenosiła. Mówiła, że wiele rzeczy załatwi, pomoże, wesprze, a na prawdę robiła zupełnie odwrotnie. W pewnej chwili brakło mi już cierpliwości i sił, postanowiłem odejść, przeprowadzić się do Wrocławia.

Szkoda inicjatywy ale ona umarła już przy jej założeniu.

Mówisz żebym zadziałał. Napisałem maila do MOKSiRu - ja z resztą rok rocznie od 2 lat z propozycją wzięcia pod uwagę kilku zespołów, uzasadnieniami, namiarami. Zaproponowałem Muchy, Strachy na lachy, Indios Bravos, NeLL, O.S.T.R. i coś tam jeszcze. Więcej robić mi się nie chce.

Hehe, do FL, Akuratów nic nie mam, baa nawet lubię - początek mojej wędrówki przez muzykę (:

PS. A my z Pawłem i tak jeszcze Was czymś zaskoczymy :]


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.3.2008 12:45 

Dołączenie: 11.5.2007 21:21
Posty: 111
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 4
PAWPAW- działam, Razem z Kasią S. Organizowałem Scenę muzyczną na tegoroczny wośp w chrzanowie, z braku sponsorów nie było może świetnie muzycznie, ale ludziom się podobało i pobiliśmy rekord w kwocie jaką zebraliśmy, a to już chyba coś.
Co do nieznajomości zespołów- niestety to darmowa impreza masowa, więc nawet jesli chcemy zaprosić nieco "ambitniejsze" zespoły, musimy liczyć się z tym, że to ma zadowolić wszystkich mieszkańców, a niestety większość wymaga "gwiazdy", kogoś znanego z tv.
Bączek- czepiasz się o FL jako propozycje zespołu punkrockowego, natomiast sam proponujesz z reggae Indios Bravos, które też ostatnio niczym się nie wybija.
Poza tym nie spinajcie się wszyscy, bo nie o to tutaj chodzi. ;)


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.3.2008 19:46 

Dołączenie: 19.12.2006 16:17
Posty: 19
Baczek napisał(a):
pewnie nie wiecie co to jest :-) Pistols


Chopaku... od takich kapel się zaczyna. Pewnie, że wiele osób zaczyna od Fall Out Boya, czy Green Daya twierdząc, że nie ma ostrzejszych punów na świecie, ale oni budują wieżowiec bez fundamentów.

Cytuj:
@#$ polskie punki


Jest jeszcze kilku porządniejszych.. tendencja spadkowa...

Ja osobiście bojkotuję to głosowanie na stronie LO1. Najlepsze kapele odeszły w latach 80, liczę na młode kapele Ziemi Chrzanowskiej. Jak co rok chłopaki będą za*** dla tej wąskiej, ale wiernej publiczności!

Cytuj:
czepiasz się o FL jako propozycje zespołu punkrockowego


Ja też się czepię: Farbeny, jak dla mnie nie grają punk-rocka, ale mimo to grają fajnie i nie mam nic przeciwko ich wystąpieniu na Dniach Chrzanowa 2008

pozdrawiam serdecznie


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 8.3.2008 23:27 

Dołączenie: 8.3.2008 23:19
Posty: 1
Slaughter napisał(a):
Nie zapomnijcie także, że wystąpią pewnie nowe młode kapele ziem chrzanowskich.


To dobrze, że i nowe zespoły mogą się jakoś pokazać. A jeśli do tego zaprosi się FL to i ma się od kogo uczyć ;)

Slaughter napisał(a):
Zaproście Kids Of Disaster - ostatnio w Trzebinii ostro pojechali w Domu Działkowca ;)

dzięki Slaughter :D


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 10.3.2008 23:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 16.10.2006 21:59
Posty: 181
Cytuj:
Najlepsze kapele odeszły w latach 80


SIEKIERA!


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 12.3.2008 14:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18.10.2006 10:41
Posty: 1022
Pochwały: 36
Wiadomo już trochę więcej o tym, kto prawdopodobnie zagra podczas Dni Chrzanowa:
http://www.przelom.pl/artykul.php?t=Propozycje-mieszkancow-na-tegoroczne-Dni-Chrzanowa-Kult-Feel-i-Akurat-&p=3892

A w Alwerni gwiazdą będzie Farben Lehre:
http://www.przelom.pl/artykul.php?t=Co-uslyszymy-i-zobaczymy-na-Dniach-Alwerni-&p=3889


Góra
Offline Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3