Ostatnia wizyta: Obecny czas: 30.6.2024 11:43


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 61  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 19:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
Owszem, każdy. Poczta Polska otrzymała zlecenie dystrybucji tychże do wszystkich skrzynek na terenie gminy. Dodatkowo tekst (nieco poszerzony) będzie dostępny najbliższym wydaniu papierowym Przełomu na 3 stronie.
Amster, rozczaruję Cię - sam poszukaj nurtujących Cię odpowiedzi u źródeł, gdyż jakiekolwiek dane czy informacje ja podaję, i tak albo Ty, albo kto inny stwierdza że to nieprawda, że to o niczym nie świadczy, że nie ma znaczenia itd.
Zakładam, że ani Ciebie, ani innych przeciwników nie przekonam w utarczce słownej, a nie mam aż tyle czasu, żeby na próżno się tu udzielać od rana do wieczora.
Kilka stron wcześniej podałem imienną listę radnych którzy zostali po przerwanych przez Burmistrza i Przewodniczącego obradach sesji nadzwyczajnej, więc zwróć się do nich o wyjaśnienie Twoich wątpliwości.
Większość zadanych przez Ciebie powyżej pytań znalazło się na liście porządku obrad sesji nadzwyczajnej, niestety główny zainteresowany uchylił się od odpowiedzi i po raz kolejny pokazał ludziom plecy. Była to ostatnia szansa na porozumienie, które odrzucił i zlekceważył.

_________________
Mikołaj Rey


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 19:44 
Nie rozczarowałeś mnie. Wiedziałem, że nie odpowiesz. Nie masz czasu teraz, nie miałeś czasu na czacie. Cieszysz się, że jest 50 stron, ale rozmawiasz głównie ze swoją grupą wzajemnej adoracji w kółko o jednym i tym samym. Rzeczywiście, teraz już byś mnie nie przekonał, ale np. Przemyka być może tak. Większość zarzutów jest bardzo mdłych. Mam zdanie, podobnie jak Bulwers, że burmistrza rozliczę podczas wyborów i z mojej strony ma jeszcze 2 lata. A tymczasem, odwracając Pańskie słowa z listu, mówię dość i Panu już dziękuję.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 20:57 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 23.10.2007 20:58
Posty: 1078
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 184
Bulwers napisał:
'Teraz powyżej mój sąsiad witek zarzuca, że ja nie szanuję czyjegoś zdania i porównuję do Białorusi, ale nie zauważa, że przeciwnik też nie szanuje mojego zdania.'
Ależ szanowny Bulwers akurat to nie było ani o Tobie ani do Ciebie.
Obaj jesteśmy tylko mieszkańcami osiedla którym a mam taką nadzieję leży dobro osiedla.
To było i jest przeznaczone dla kogoś innego.
Każdy ma prawo do własnego zdania i do obrony jego. I każdy ma prawo przedstawiania go w rozmowie i przekonywania do niego. Ale nie ma prawa do wymuszania by druga osoba go przyjęła a zwłaszcza pod kątem grożenia.
Czytałem dzisiaj nowy plakat nawołujący o nie pójściu na referendum. Tylko nie wiem kto się pod nim podpisuje a szkoda. Oczywiście się domyślam kto jest autorem tego ; tylko czemu nie ma odwagi się ujawnić.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 21:41 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Witam! Z dzisiejszego Onetu: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 21:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 24.1.2006 16:15
Posty: 789
Miejscowość: Trzebinia
Pochwały: 21
Rychło wczas http://trzebinia.pl/index.php/aktualnos ... -miechowie
Temat datowany na 14.01.2013
A co to ma do Referendum w Trzebini?

_________________
Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 21:57 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
No to, że Szczurek jest wspaniały i ściągnął inwestora :D Ale jak dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 22:38 

Dołączenie: 18.1.2013 14:23
Posty: 78
No, moim skromnym zdaniem, jeżeli po 2 latach faktycznie zaczynają przychodzić do nas inwestorzy, a przez dwie kadencje poprzedniego burmistrza raczej zamykano duże zakłady to porównanie chyba jest pozytywne.. ciekaw jestem czy w jutrzejszym wydaniu przełomu coś napiszą o tych inwestycjach ;-)))


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 22:41 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
Na razie jest jeden konkretny inwestor. Reszta póki co śmierdzi mi Szczurkową kiełbasą bojkotową ;D Choć zdecydowanie życzę Trzebini, aby rzeczywiście ci inwestorzy się pojawili, a nie byli wyimaginowani. Może wtedy i Krzeszowice zauważą :D


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 22:48 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
Życzę serdecznie, by takich inwestorów było więcej. Ale inwestorów nie tylko trzeba przyciągnąć, ale również zachęcić by pozostali. Takich co zaczęli inwestować, a potem się wynieśli - już trochę było. Ożywienie gospodarcze jest potrzebne tej gminie jak woda i powietrze do życia. Miejmy nadzieję, że nowe władze miasta postawią to jako priorytet.

_________________
Mikołaj Rey


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 23:03 

Dołączenie: 18.1.2013 14:23
Posty: 78
A kto się wyniósł z większych inwestorów?


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 23:44 

Dołączenie: 27.4.2012 5:31
Posty: 74
Pochwały: 31
Kryha,Bulwers,przemyk,midabek,amster,jusujiro - jesteście naiwninymi bohaterami za grosz szkoda ze wasza edukacja szkolna was nie nauczyła logicznego myslenia i obiektywnego patrzenia na dzień dzisiejszy w Trzebini.
Pana Reya podziwiam za odwagę ,logiczne myslenie i chęci zatrzymania ,zmieniania tego co złe ,powodujące zahamowanie rozwoju miasta.Ma odwage napiętnowac działaniania nie godne osoby publicznej jakim są burmistrz,przewodniczący rady.Nie kazdego na to stac .Warto od pana tego sie uczyć .Wymienieni na początku powinni w pierszej kolejności to robić.Nie znam pana Rey ale podziwiam.tak Trzymać.
Pan Szczurek- głosowałem na niego ale myliłem sie bardzo ,ze byłem naiwny i uwieżyłem w kampani w to co proponował mieszkańcom i mnie również- przyciągnięcie inwestorów ect- dzis robi to samo:kopalnia ,oleje,kosmetyki,firma logistyczne- TO NAJZWYKLEJSZY BLEW aby oślepić mieszkańców bo du.. mu sie marszy przed referendum.To stary cwaniak,stosuje fortele poniżej pasa- ucieka jak szczur bo boi sie powiedziec prawdę .Dziwie sie prokuraturze ,że milczy nadal w sprawach wniesionych ale wiem dlaczego- bo władza byłoby musiałaby być pogrążona a tak po referendum zobaczymy.
Tak wię prosze sznowac ludzi z charakterem a gryzoni GONIĆ do lasu.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 23:51 
Nie oceniaj nas przez pryzmat swojej osoby rybo patrz lepiej siebie, kim Ty jesteś

Takich "przemądrzałków", to ten kraj nie potrzebuje na pewno.
Zabłysnąłeś jak karp w przeręblu.


ryba56 napisał(a):
Tak wię prosze sznowac ludzi z charakterem a gryzoni GONIĆ do lasu.


A tych co mają inne zdanie ganić jak Ty? Współczuję.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 23.1.2013 6:52 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
A Ciebie ryba szkoda, że szkoła nie nauczyła ortografii i czytania że zrozumieniem. Nie zauważyłeś, że od jakiegoś czasu ja też popieram referendystow? Ale i tak zgadzam się z Bulwersem. Zdanie innych należy szanować nawet jak jest odmienne od naszego, a nie obrażać glupimi tekstami...


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 23.1.2013 10:13 

Dołączenie: 18.1.2013 14:23
Posty: 78
Ryba 56 - ubawiłem się czytając Twój post. Oczywiście masz prawo tak myśleć. Pozwól, że ja będę myślał po swojemu. Nie będę Cie oceniał, ponieważ Cię nie znam i w ogóle jestem daleki od oceniania ludzi. Pozdrawiam i życzę równowagi duchowej.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 23.1.2013 10:21 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 11.11.2010 23:25
Posty: 436
Pochwały: 149
Witam!
Aby się nie powtarzać, wklejam:
viewtopic.php?f=23&p=54698#p54698
Pozdrawiam.

_________________
Jeśli jest w polityce coś, czym gardzę, to jest to typ węgorza, który jest tak giętki, że najchętniej ugryzłby się we własny ogon.
M. Thatcher


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 61  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3