Ostatnia wizyta: Obecny czas: 2.7.2024 8:52


Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Regulamin forum


Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:08 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Mikołaju Reju! Co do wsparcia mam bardzo dobre namiary, nie powiem skąd, bo sam nie mówisz wielu rzeczy. Co do nauki jazdy konnej w twojej stadninie: nie wypowiadasz się na temat tego, że wykorzystujecie nie swoje konie i bierzecie kasę bez rachunku. Jazda konna jest sportem dla wszystkich i każdego na to stać, ale trzeba się tego nauczyć, tak jak jazdy na nartach. Ale ty wolisz, żeby to było dla snobów, oni płacą za iluzje.
Ja nie jestem snobem i nie nie lubię iluzji.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:09 

Dołączenie: 11.5.2007 18:13
Posty: 660
Pochwały: 86
Niezależnie, jak skończy się referendum, po niedzieli jedna sprawa ulegnie poprawie. Znikną z tego forum okazyjni uczestnicy, którzy pojawili się tylko dla jednej sprawy i nic więcej ich nie obchodzi: żadne problemy gminne, powiatowe, wojewódzkie... Autorzy jednej sprawy.
A może się mylę? Może to zatroskani o wspólne dobro mieszkańcy / urzędnicy / obserwatorzy? I teraz z równą pasją powalczą o odśnieżanie ulic, równe chodniki, place zabaw, sport i rekreację i tysiące innych ważnych rzeczy? Liczę na Was, nowi użytkownicy!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:12 

Dołączenie: 18.1.2013 14:23
Posty: 78
Odbieram to do siebie ;-)
mam nadzieję, że się mylisz :_)


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:13 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Ateńczyku! Walczę o to z powodzeniem, czego nie można powiedzieć o tobie, więc może się w tej kwestii nie odzywaj.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:27 

Dołączenie: 27.2.2012 17:23
Posty: 46
Pochwały: 9
Mikołaj Rey napisał(a):
Cóż, wiem z paru źródeł "zbliżonych do Burmistrza" że ten obmyśla skuteczną i dotkliwą zemstę na swoich przeciwnikach

Na targu jedna baba powiedziała mi, że podobno szukał już jakichś ruskich albo ukraińców. Serio. Tak mówiła!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:27 
Jasne, że rozumiem tą funkcję. Problem polega na tym, że tylko Ty się udzielasz publicznie w tej sprawie, reszta nie, dlatego na Ciebie spada ten grad.

Czy każdy z nas znalazł się po raz pierwszy w takiej sytuacji? Nie wiem, ale chyba nie bo tą, naszą sytuację można porównać z tym co dzieje się na co dzień w sieci. Mianowicie obrzucanie się błotem przez zwolenników PiS i PO.
Nie biorę w nich udziału, ale zdarza mi się na co dzień je czytać podczas przeglądania newsów na portalach, wyrywkowo bo wyrywkowo, ale jednak widzę.
Ten temat to przede wszystkim wojna między PiS a PO - nie mówcie, że nie dostrzegacie bo osłabnę.

Sam mam do Szczurka pewne aluzje bo coś obiecał szkolnictwu a zamiast tego były tylko cięcia. Nie rozumiem też dlaczego tego nikt nie zauważył?
Miało być lepiej, obsługa szkół też miała zostać w końcu dostrzeżona, czemu nie została?

Już kiedyś wspominałem o tym i również o tym, że z tego powodu najprawdopodobniej straci mój głos w następnych wyborach.


Ateńczyk, myślę, że po referendum, ten temat jeszcze będzie żywy jakiś czas.
Rozmowa/przepychanka będzie zależna od wyniku.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:37 
figofago napisał(a):
Mikołaj Rey napisał(a):
Cóż, wiem z paru źródeł "zbliżonych do Burmistrza" że ten obmyśla skuteczną i dotkliwą zemstę na swoich przeciwnikach

Na targu jedna baba powiedziała mi, że podobno szukał już jakichś ruskich albo ukraińców. Serio. Tak mówiła!

O jasny gwint! Mnie tak samo powiedziała! Zauważyłem, że ma ze sobą napój 3 cytryny :D


Ostatnio edytowany przez Gość, 21.1.2013 23:44, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 21.1.2013 23:47 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
OK, Kryha: podaj imiona nie moich koni które rzekomo wykorzystuję. Podaj kwoty którymi jakoby zasila(ł) mnie burmistrz. Wymień osoby z spośród młodzieży należącej do naszej sekcji sportowej (lista dostępna na http://www.bolecin.pl) które Twoim zdaniem są snobami i nie umieją jeździć. Jeśli zdobyte odznaki, klasy sportowe i medale MM i MP to mało i stanowi jedynie obraz snobizmu, to odpuść sobie takie rewelacje.
Jeśli nie podoba Ci się w KJ Szarża, to idź gdzie indziej, nie ma przymusu. Ale nie opowiadaj bzdur bo to trochę żenujące, zwłaszcza że z treści Twojego posta można wnosić że Twoja wiedza fachowa jest dość znikoma.
Jak zdobędziesz stosowne wyszkolenie, sam(a) wyszkolisz paru zawodników, to porozmawiamy, OK?
Tak Cię boli że Bulwers okazał się inteligentniejszy od Ciebie? Jak mi przykroo...

A na razie skoncentrujmy się na temacie referendalnym, chyba że wolisz bić pianę, ale to już problem moderatora/admina a nie mój.

_________________
Mikołaj Rey


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:02 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Bulwers to dla mnie tylko nick.. nie interesuje mnie...no, chyba, że to twój chłopak...
Co do twojego posta: nie mówiłam o żadnej sekcji sportowej, tylko o prywatnych klientach, których łupicie...
Trudno, żebym zapamiętała imiona koni.. Uważam, że możecie zarobic na tych wszystkich mistrzostwach, na których się nie znam. I nie wymagaj ode mnie wiedzy fachowej, bo jej nie posiadam. Jestem osobą do wykorzystywania, i u ciebie mnie wykorzystano. Dlatego zrezygnowałam...


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:06 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15.10.2011 15:18
Posty: 189
Miejscowość: Bolęcin
Pochwały: 9
Kryha napisał(a):
Mikołaju Reju! (...) Jazda konna jest sportem dla wszystkich i każdego na to stać, ale trzeba się tego nauczyć, tak jak jazdy na nartach. Ale ty wolisz, żeby to było dla snobów, oni płacą za iluzje.
Ja nie jestem snobem i nie nie lubię iluzji.


Widzisz, tu też się mylisz. Uczę jeździć 30 lat i wiem, że nie dla każdego. Natomiast z tym snobizmem to mnie ubawiłaś setnie - uwierz mi, snob pójdzie do KJK Szary Michałowice, gdzie ma kwarcowy piasek, stajnie na 200 koni, kawiarnie, restauracje i dwie hale, albo do Bolixu, gdzie ochroniarze nie wpuszczą nikogo bez klubowej karty. W Bolęcinie Klub ma standard jak najbardziej młodzieżowy i swojski, a snoby i lansujący się biznesmeni raczej stronią od takich miejsc. Znowu pudło :D Odrób lekcje, zanim zaczniesz mnie atakować, bo trochę Ci to nie idzie ;)

Poza tym nie przeginaj, bo zaczynasz chodzić po cienkim lodzie. Jak na razie to jesteś klasycznym przykładem internetowego trolla

_________________
Mikołaj Rey


Ostatnio edytowany przez Mikołaj Rey, 22.1.2013 0:08, edytowano w sumie 1 raz

Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:08 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Mikołaju Reju! Ale ja byłam u ciebie!


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:11 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Zapomniałaqm dodać, że świetnie jeżdżę bez twojej pomocy i za o wiele mniejsze pioeniądze.

-- 22.1.2013 1:14 --

Bulwers, myślałam , że jesteś za Szczurkiem?


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:20 
Bo jestem. Dostał mój głos i będzie go miał do końca kadencji, stąd mój twardy sprzeciw dla referendum.
To jest jedyna sprawa o której wspomniałem i mam ją mu za złe bo bardzo liczyłem, że w końcu się coś zmieni w tym aspekcie.

Pod koniec kadencji go ocenię... Te strefy gospodarcze, kopalnię i kilka innych spraw.

Murki, boiska mnie nie interesują. To jest tak mała sprawa, że aż nie warta tej zadymy, która się tutaj rozpętała.

Nawet jeśli faktycznie złamano prawo, to pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas popełnia błędy.
Oceniajmy całokształt pracy a nie tylko wpadki.


Oczywiście, podkreślam, JEŚLI ZŁAMANO prawo.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:22 

Dołączenie: 28.8.2011 19:54
Posty: 20
Pochwały: 1
Bulwers, i to chodzi z kim trzymasz.


Góra
Offline Profil  
 
 Temat postu: Re: Referendum w Trzebini
PostWysłany: 22.1.2013 0:27 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 20.1.2008 17:12
Posty: 492
Miejscowość: Tenczynek
Pochwały: 66
Kryha, weź trochę wyhamuj i zacznij się po ludzku wypowiadać... Co ma to jak Mikołaj Rey prowadzi stajnię do referendum? Jak tak bardzo Ci źle tam u niego było to są fora jeździeckie gdzie możesz się pożalić, albo zrobić na tym forum nowy temat... Mówisz, że dużo działasz, żeby było lepiej w gminie? To zagłosuj za odwołaniem burmistrza, kandyduj i będziesz mogła zrobić jeszcze więcej! Jak masz taką wielka wiedzę, to może się pochwal skąd? Pracujesz w urzędzie? Chyba nie... Nie słyszałem, żeby w UM Trzebinia ludzi od gejów wyzywali. Jak lubisz bicie piany to zatrudnij się jako kucharka, a tu nie wypowiadaj :*
Bulwersie! Uciekaj stąd, bo temat znowu wciąga Cię jak odkurzacz :D


Góra
Offline Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 906 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Profesjonalne polskie tłumaczenie phpBB3