Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

To ma być drogowskaz dla gminy Babice. Mieszkańcy mogą składać swoje uwagi i pomysły

19.10.2021 11:00 | 0 komentarzy | 1 819 odsłona | Michał Koryczan
Rozpoczęły się konsultacje projektu "Strategii Rozwoju Gminy Babice do roku 2030". Sprawdź, do kiedy potrwają.
0
To ma być drogowskaz dla gminy Babice. Mieszkańcy mogą składać swoje uwagi i pomysły
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zasadniczy etap prac związanych z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Babice do roku 2030 już się zakończył. Powstał już projekt dokumentu, który dostępny jest TUTAJ.

- To drogowskaz na najbliższe lata. Baza do dyskusji już jest. Teraz najważniejsze, żeby mieszkańcy zaangażowali się w tworzenie strategii. Może się okazać, że część ich pomysłów, o których wcześniej nie pomyśleliśmy, jest bardzo ciekawych. Przesłaniem strategii jest, aby żadna miejscowość nie była zapomniana i pominięta. Staram się tak traktować każde sołectwo, żeby nie była poszkodowane. Wydaje mi się, że te najbardziej palące potrzeby są realizowane, choć nie wszystkie sprawy da się wszędzie od razu załatwić - mówi Radosław Warzecha, wójt Babic.

Do 10 listopada mieszkańcy mogą przedstawiać swoje uwagi i sugestie do projektu. Wypełniony formularz (dostępny na www.babice.pl) można składać: na dzienniku podawczym w Urzędzie Gminy Babice, pocztą na ul. Krakowska 56, 32-551 Babice, poprzez złożenie, pocztą na adres urzędu (ul. Krakowska 56, 32-551 Babice), mailem na adres poczta@babice.pl lub poprzez system ePUAP (adres skrytki Urzędu Gminy Babice /ogi8r1j594/SkrytkaESP).

Ponadto w środę, 3 listopada, o godz. 10. w sali konferencyjnej w babickim urzędzie odbędzie się spotkanie konsultacyjne. Zainteresowani powinni zgłosić chęć udziału na maila poczta@babice.pl. Zgłoszenia są przyjmowane do 28 października.


Przeczytaj również:

ZKKM Chrzanów poprosił policję o pomoc. Będą kontrole w autobusach

Piłkarska niedziela. Trwa wyjazdowa niemoc MKS Trzebinia

Wisła nie zatrzymała Błyskawicy, dziewięć goli w Myślachowicach (WIDEO, ZDJĘCIA)

Piłkarska sobota. Wieczysta Kraków wygrywa, Peszko i Majewski strzelają

Dzień Nauczyciela. Praca w tym zawodzie może dać dużo przyjemności

13-latek włamał się do kiosku w centrum miasta i ukradł papierosy