Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

DNI KRZESZOWIC 2010. Publiczność zaDżemowana

21.06.2010 13:04 | 8 komentarzy | 6 824 odsłon | red
Kilka tysięcy osób odwiedziło w niedzielny wieczór Krzeszowice, aby posłuchać zespołu Dżem. Fani bawili się przez prawie dwie godziny.
8
DNI KRZESZOWIC 2010. Publiczność zaDżemowana
Koncert zespołu Dżem w Krzeszowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kilka tysięcy osób odwiedziło w niedzielny wieczór Krzeszowice, aby posłuchać zespołu Dżem. Fani bawili się przez prawie dwie godziny.

- Od lat jeżdżę na koncerty Dżemu, choć odkąd zmarł wokalista Rysiek Riedel nie jest to już to samo. Byłem nawet na ostatnim koncercie Ryśka w 1994 r. Szkoda, że wpadł w narkotyki i tak skończył – mówi Waldemar Zimny z Niegoszowic.

Andrzej Dymek z Rudawy jako wierny fan Dżemu w sklepiku z gadżetami kupił plakat. Niecierpliwie czekał na przybycie zespołu.

- Liczę, że wszyscy mi się na tym plakacie na pamiątkę podpiszą – mówił przed koncertem.

Występ opóźnił się niemal o godzinę. Powodem była m.in. ogromna liczba osób chcących zdobyć autografy członków zespołu oraz fotografujących się z nimi. Nikt jednak nie narzekał, a Dżem wynagrodził to fanom z nawiązką grając prawie przez dwie godziny.

- Chyba sześć razy bisowali – mówi dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach Tomasz Piechota.

W tym roku po raz pierwszy CKiS przeprowadził internetową ankietę wśród mieszkańców. Sami mogli zadecydować, jakiego zespołu oczekują.

- Okazuje się, że to bardzo dobry pomysł. W końcu chodzi o to, aby to mieszkańcy byli zadowoleni z koncertu – dodaje dyrektor.
(e)

ZOBACZ TAKŻE

GALERIA ZDJĘĆ Z DNI KRZESZOWIC 2010 I WYSTĘPU DŻEMU

Czytaj również