Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Jak wybrać odpowiednie pojemniki na dietę pudełkową?

01.02.2023 16:16 | 0 komentarzy | 708 odsłon | red

Materiał promocyjny

Catering dietetyczny jest obecnie bardzo popularny, dlatego wiele firm musi codziennie konkurować ze sobą o klientów. Poza przepysznym jedzeniem konsumenci zwracają baczną uwagę na rodzaj użytych opakowań. Pudełka powinny wyglądać estetycznie i muszą też doskonale zabezpieczać żywność przed zepsuciem. Nowoczesne pojemniki posiadają komory, w których można umieścić różne składniki. A jak wybrać odpowiednie opakowania na dietę pudełkową?
0
Jak wybrać odpowiednie pojemniki na dietę pudełkową?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pojemniki do zgrzewu - właściwości i zastosowanie

Firmy cateringowe często korzystają z pojemników do zgrzewu, ponieważ można w nich przechowywać niemal każdy rodzaj jedzenia. Takie opakowania mogą być wykonane z tradycyjnych polimerów lub materiałów biopochodnych i biodegradowalnych. Każde ze wspomnianych rozwiązań nadaje się do recyklingu, dzięki czemu stosowanie opakowań nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Proces zgrzewania polega na szczelnym przytwierdzeniu folii do pojemnika przy użyciu specjalnej maszyny. Cała procedura nie zajmuje dużo czasu i pozwala doskonale zabezpieczyć żywność na czas transportu. W zależności od potrzeb można wybrać różnego rodzaju folie o odmiennej szerokości, długości i grubości. Ich usunięcie z opakowania jest proste i nie wymaga użycia siły. W efekcie klient wygodnie otworzy pojemnik i zje swój posiłek.

Pojemniki do zgrzewu - jak dokonać właściwego wyboru?

Jeśli pojemnik do zgrzewu ma się dobrze sprawdzić na co dzień, to musi być idealnie dopasowany do rodzaju serwowanych dań. Firma Bittner oferuje swoim klientom modele okrągłe i prostokątne o różnych wymiarach, kolorach i wzorach. Pudełka prostokątne to świetny wybór, gdy trzeba estetycznie spakować danie główne składające się z kilku elementów takich jak mięso, ziemniaki i surówka. W tym celu warto zdecydować się na model jednodzielny, dwudzielny lub trójdzielny. W takim opakowaniu można bezpiecznie przewozić zupę, sałatkę lub gulasz. W modelu dwudzielnym wygodnie zmieszczą się dwuskładnikowe dania główne na przykład krewetki z ryżem. Natomiast modele trójdzielne to optymalny wybór, jeśli klient chce spakować obiad lub śniadanie i potrzebuje oddzielnych komór na surówki czy sosy. Opakowania okrągłe występują w wersji jednokomorowej i są przeznaczone głównie do przechowywania zup, sosów i sałatek. Ich wielkość można wygodnie dostosować do rozmiarów serwowanych porcji. Pudełka kwadratowe i okrągłe są przystosowane do zgrzewania, a jednocześnie można też zamówić do nich dopasowane pokrywki.

Pojemniki typu colt - na czym polega ich fenomen?

W asortymencie marki Bittner klienci znajdą również innowacyjne pojemniki typu colt. Ich główną zaletą jest możliwość przechowywania gorących dań i podgrzewania posiłków w mikrofali. Takie pudełko jest dostępne w wersji prostokątnej o wymiarach 227 x 178 w trzech głębokościach: 30, 40 i 50 milimetrów. W zależności od rodzaju serwowanych dań i preferencji klientów można wybrać pojemniki typu colt w kolorze czarnym, białym lub transparentnym. Dla firm, które wyjątkowo cenią sobie dbałość o środowisko powstała wersja LITE. Są to pojemniki o takich samych wymiarach, które występują w zmniejszonej gramaturze.

Pojemniki do zgrzewu - dlaczego warto?

Prowadząc firmę cateringową, trzeba wyjątkowo dbać o higienę i bezpieczeństwo dostarczanej żywności. Starannie przygotowane dania mogą łatwo ulec zepsuciu w transporcie. Nierzadko również dochodzi do wymieszania składników i przemieszczenia poszczególnych produktów. Profesjonalne i ekologiczne pojemniki do zgrzewu, to optymalne rozwiązanie, które pozwala znacznie zminimalizować ryzyko uszkodzenia żywności. W dobrze dopasowanym pudełku każde danie będzie się wspaniale prezentowało, a jednocześnie długo zachowa świeżość.

Klienci firm cateringowych często jedzą dania prosto z opakowania. Dlatego to ważne, by wybrać produkt, który zapewni im maksymalną wygodę i odpowiednie doznania estetyczne. W diecie pudełkowej wygląd opakowania ma istotny wpływ na całościową ocenę usługi oraz na decyzję klienta o dalszym korzystaniu z oferty firmy. Odpowiednio dobrane pojemniki sprawią, że firma z łatwością pozyska nowe zlecenia i otrzyma wiele pochlebnych recenzji.

 

Materiał promocyjny