Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Mieszkańcy wrzucają pieniądze, a drzwi do toalet się nie otwierają

06.07.2022 16:00 | 11 komentarzy | 3 164 odsłony | Marek Oratowski
Kolejny razy pojawiły się problemy z dostępem do publicznych toalet stojących obok przystanku autobusowego, między ulicami Kusocińskiego i Śląską w Chrzanowie.
11
Mieszkańcy wrzucają pieniądze, a drzwi do toalet się nie otwierają
Plenerowe toalety są bardzo awaryjne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Od tygodni ludzie wrzucają kolejne monety, a drzwi się same nie otwierają. Zgłaszaliśmy do urzędu, żeby coś z tym zrobić, ale bez efektu - tłumaczył nam jeden z taksówkarzy mających w pobliżu postój i korzystający z w.c. Tłumaczy, że chcąc dostać się do środka wystarczy samemu przesunąć rękami drzwi, które się otworzą.

To kolejny taki sygnał. W lutym pisaliśmy, że w toalecie brakowało mydła, a od wielu dni otoczenie muszli było zabrudzone. Zgłaszająca interwencję mieszkanka przekonywała wtedy, że gdy działał poprzedni zarządca, wszystko było czyste, zadbane, ale po zmianie firmy doglądającej w.c. sytuacja zmieniła się na gorsze.

Jak tłumaczy dyrektor wydziału gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego w Chrzanowie Aneta Nowak, pracownicy urzędu interweniowali już w serwisie, zlokalizowanym poza powiatem chrzanowskim. Zaproponowali zmianę systemu zamykania toalet i czekają na odpowiedź w tej sprawie.