Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Harcerze zapraszają na obóz letni w Szarym Dworze. Trwają już zapisy

19.01.2022 12:30 | 0 komentarzy | 2 820 odsłony | Marek Oratowski
Hufiec ZHP w Chrzanowie przyjmuje zapisy na obóz letni w nadmorskim Szarym Dworze. Mogą w nim uczestniczyć zarówno harcerze i zuchy, jak i osoby niezrzeszone.
0
Harcerze zapraszają na obóz letni w Szarym Dworze. Trwają już zapisy
W Szarym Dworze trwają zajęcia, fot. Facebook
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Planowane są dwa turnusy. Pierwszy odbędzie się od 3 do 24 lipca. Drugi turnus planowany jest od 24 lipca do 14 sierpnia.

Zapisy przyjmowane są na razie telefonicznie. Można dzwonić na numery 32 623 33 15 (telefon czynny w godzinach dyżuru hufca - w poniedziałek i środę od 9 do 12 oraz w piątek od 9 do 11) lub 604 914 867. Od przyszłego tygodnia będzie można pobrać niezbędne dokumenty ze strony internetowej Hufca. Koszt wynosi 1700 zł dla harcerzy oraz 1800 zł dla osób niezrzeszonych.

Letnia Baza Obozowa Hufca ZHP Chrzanów położona jest na Pojezierzu Kaszubskim, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Szary Dwór, w gminie Krokowa w województwie pomorskim.

Baza obozowa wyposażona jest w infrastrukturę do organizacji letniego wypoczynku dla ok. 200 osób, z możliwością ustawienia 50 dużych namiotów na jednym turnusie. Główna polana mieści: kilka podobozów, segment dla zuchów, boisko do siatkówki, mini piłki nożnej, kometki, zaplecze kuchenno-magazynowe oraz węzeł sanitarny.

Organizatorzy zapewniają całodzienne wyżywienie (4 posiłki), wycieczki autokarowe (Trójmiasto, Władysławowo, Hel, Puck, Jastrzębia Góra itp.), wycieczki rowerowe, opiekę instruktorów, opiekę medyczną (lekarz, pielęgniarka). Uczestnicy mogą także brać udział we wspólnych imprezach obozowych (olimpiady sportowe, festiwale, ogniska, biegi harcerskie).