Nie masz konta? Zarejestruj się

Praca, biznes, edukacja

Swisspor Polska Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy

22.12.2021 10:00 | 0 komentarzy | 5 262 odsłon | red

Materiał promocyjny

Firma Swisspor Polska Sp. z o. o. jest jednym z liderów w branży materiałów hydro i termoizolacyjnych. Wytwarzamy innowacyjne produkty w zrównoważonym, stale rozwijającym się systemie czterech fabryk na terenie całej Polski. Praca w naszej firmie wiąże się z możliwością rozwoju w stabilnym środowisku zatrudnienia.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator produkcji - Brygadzista

miejsce pracy: Chrzanów

Kogo poszukujemy?

Kluczowe kompetencje na stanowisku Operatora produkcji - Brygadzisty:

  • wykształcenie techniczne, preferowane średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym - mile widziane,
  • umiejętność kierowania zespołem - mile widziane,
  • mile widziane doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • umiejętność pracy z programem klasy ERP oraz programem MS Excel będzie atutem,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Jakie będą twoje obowiązki na tym stanowisku?

  • koordynacja pracy operatorów na zmianie,
  • realizacja planu produkcyjnego na stabilnym poziomie zgodnie z wymogami wydajności, jakości, terminowości i bezpieczeństwa,
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń i ich obsługa,
  • monitorowanie jakości produktu,
  • ewidencja zrealizowanej na zmianie produkcji,
  • współpraca z innymi obszarami produkcji, utrzymaniem ruchu, kontrolą jakości i magazynem,
  • nadzór przestrzegania wymagań BHP w podległym obszarze,
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz wykonywanie podstawowych czynności związanych z utrzymaniem ruchu.

Co oferujemy dla naszych pracowników?

  • kompleksowe wdrożenie oraz przygotowanie do pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i kompetentnym zespole,
  • rozwój umiejętności technicznych i możliwości awansu zawodowego

Prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacja@swisspor.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.