Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Otwarcie przejazdu pod wiaduktem w Chrzanowie się opóźni

01.12.2021 11:45 | 8 komentarzy | 8 679 odsłon | Marek Oratowski
Przejazd pod wiaduktem kolejowym na ulicy Krakowskiej miał zostać otwarty w środę 1 grudnia o godz. 8. Jednak do środowego południa jeszcze nie można było tam jeździć. Dlaczego?
8
Otwarcie przejazdu pod wiaduktem w Chrzanowie się opóźni
Kierowcy nie mogą jeszcze przejeżdżać pod wiaduktem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- My nasze prace wykonaliśmy. Mieliśmy przygotować tymczasową organizację ruchu. Tylko że jest ona powiązana z drugą inwestycją, czyli budową ronda na ulicy Krakowskiej. Firma relizująca ją nie dostała w środę zgody na użytkowanie. Być może nastąpi to w piątek lub nawet sobotę - usłuszeliśmy od przedstawicielki firmy ZUE SA, realizującej inwestycję kolejową.

Gdy to już nastąpi, ruch pod wiaduktem na ulicy Krakowskiej będzie się odbywał jednokierunkowo. Droga będzie mieć charakter tymczasowy, czyli - jak wynika z wcześniejszych informacji - zostanie na razie utwardzona.

Taka sytuacja komunikacyjna potrwa do 30 marca 2022 r. Później przyjdzie czas na położenie asfaltu, więc najpewniej przejazd pod wiaduktem na Krakowskiej znów zostanie zamknięty. Pod wiaduktem na razie nie będą jeździły autobusy. Dworzec tymczasowy przy ulicy Wyszyńskiego nadal ma zatem funkcjonować.

Czytaj również