Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

01.12.2021 19:00 | 0 komentarzy | 4 088 odsłony | red
Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.
0
Twój horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Horoskop od 1 do 7 grudnia

Baran

Sprawy rodzinne - spadki, darowizny oraz opieka nad innymi - staną się priorytetami. Będziesz myślał jak zdobyć dodatkowe pieniądze, niektórzy z Was rozważać będą przebranżowienie się lub podjęcie dodatkowej pracy. Wiele spraw na głowie sprawi, że koniecznością stanie się zapewnienie sobie choćby małej dawki rozrywki, by wyciszyć samego siebie i choć przez chwilę nie myśleć o tym, co trzeba i powinno się zrobić.

Byk

Wenus w znaku Twojego żywiołu obdarza Cię praktycyzmem i pomysłowością, zwłaszcza w sferze zawodowej, oraz poznawaniem nowych i ciekawych ludzi, najczęściej ludzi biznesu i ze środowiska mediów. Pełen optymizmu i tolerancji dla innych będziesz zjednywał sobie życzliwość otoczenia. Nie podejmuj jednak ważnych decyzji, zbyt wiele w Tobie wahania i wątpliwości. Najlepiej zbieraj informacje i rób plan na dalsze miesiące roku.

Bliźnięta

To doskonały tydzień na uporanie się z zaległościami w pracy lub ruszenie do przodu ze sprawą, która rozpoczęła się już dawno i jej końca nie widać. Pomogą Wam znajomi i przyjaciele. Zadbajcie o atmosferę w domu, zbytni pośpiech lub niedopowiedzenia mogą ją popsuć. Mars będzie Was teraz zbytnio pobudzać, a niektórym przyniesie przeziębienie lub konieczność wizyty u specjalisty. Zadbajcie o swoje zdrowie i odpowiednią ilość snu.

Rak

Mars, który jest obecnie w znaku Skorpiona, pozwala Ci na uporanie się z własnymi lub cudzymi emocjami. W najbliższym czasie będziesz bardziej elastyczny i pełen empatii. Łatwiej Ci będzie zrozumieć zachowania innych, nierzadko pomożesz komuś potrzebującemu. Niektórzy z Was mogą odczuwać spadek formy. Zadbaj nie tylko o innych, ale też o siebie. Kojąco podziała na Was muzyka, potańcz w wolnych chwilach lub wybierz się na koncert.

Lew

Merkury, który na dobre rozgościł się w znaku Strzelca, przyniesie Ci rozmyślania o swojej karierze zawodowej, niektórzy z Was w tym tygodniu zrobią szczegółowy plan na najbliższe lata. Podczas pracy nie będziecie skorzy do intensywnego wysiłku. To doskonały tydzień na urlop, wycieczkę do ciepłych krajów, a idealnymi pomysłami na rozrywkę w kraju to takie, które łączą aktywność fizyczną z umysłową w większym gronie znajomych.

Panna

To czas zmian w Twoim środowisku, nie tylko zawodowym, ale i prywatnym. W pracy nowe obowiązki nie dadzą Ci chwili wytchnienia, zdobędziesz nowe umiejętności, poznasz inną stronę działania firmy, w której jesteś zatrudniony. Po pracy niejeden raz wybierzesz się na spotkanie z nieznajomą osobą, rozczarowanie może Ci przynieść spora różnica wieku i różnice w spojrzeniu na pewne sprawy. Jeśli jednak podejdziesz do takich spotkań z dystansem, bez większych oczekiwań, to przyniosą Ci one sporo przyjemności.

Waga

W tym tygodniu Neptun z Merkurym przyniosą Ci ciekawe pomysły, a pod wpływem nowo poznanej osoby dostrzeżesz swoje mocne i słabe strony. Tajemnice Twoje lub czyjeś wyjdą na wierzch, czasem niechcący powiesz lub zrobisz coś, co zostanie dostrzeżone przez kogoś, kto będzie udawał, że wciąż tego nie widzi. W pracy nie będziesz się nudziła, nauczysz się czegoś nowego. To doskonały tydzień na towarzyskie spotkania, niekiedy będą one mocno zakrapiane.

Skorpion

Pluton, który jest naprzeciwko znaku Raka, doenergetyzuje Twoje życie uczuciowe. Zrozumiesz, że musisz się z czymś uporać, co tkwi w samym Tobie i że nikt inny poza Tobą tego nie jest w stanie usunąć. Niektórzy zobaczą swoje zranione serce, inni kompleksy, które blokują rozwój nowych znajomości. Jeszcze inni zobaczą, jak bardzo są uzależnieni od sfery materialnej. To dobry tydzień na początek pracy nad sobą i swoimi nawykami.

Strzelec

Tydzień upłynie pod znakiem podejmowania decyzji zawodowych, często zastąpicie szefa podczas jego nieobecności, inni z Was awansują i zajmą kierownicze stanowisko. Nowe sprawy i perspektywy w życiu zawodowym dodadzą Wam energii do działania i natchną nowymi pomysłami. W życiu rodzinnym to czas na uzgadnianie stanowisk, dochodzenie do kompromisu, co może być poprzedzone burzliwą dyskusją. Relaks odnajdziecie w zmienianiu wystroju mieszkania lub pielęgnacji domowych roślin.

Koziorożec

Sekstyl Wenus do Marsa przyniesie Ci dużo rozmów lub miłych spotkań, które pojawią się nagle i skłonią Cię do zmiany planów. Za sprawą kobiety pojawi się szansa do wykorzystania. W Twoich działaniach może zabraknąć systematyczności, zwłaszcza jeśli masz stanowisko kierownicze. Działanie z doskoku będzie spowodowane optymizmem i poczuciem, że niektóre sprawy rozwiążą się same, więc Ty nie musisz się w nie angażować. Zastanów się, czego naprawdę pragniesz.

Wodnik

W Twoim znaku przebywa Jowisz, który obecnie jest w kwadraturze do Marsa. Uważaj więc na to co robisz, zarówno w pracy, jak i w domu gesty i tajemnice mogą wiele zmienić w relacjach z innymi. Dostaniesz wiadomość, na którą czekasz od jakiegoś czasu. Dla wielu z Was to czas pojawienia się nowych perspektyw w życiu zawodowym. Sekstyle innych planet przyniesą okazje do wykorzystania. W sprawach finansowych bądź czujny i kontroluj wydatki.

Ryby

Pluton w znaku Koziorożca przyniesie Wam spotkanie z kimś z przeszłości, często będzie to kolega lub koleżanka z poprzedniej pracy. W życiu niektórych z Was pojawi się ktoś, kto zaoferuje wsparcie w ważnej dla Was sprawie. Uważajcie jednak, bo ta pomoc będzie miała swoją cenę, której jeszcze nie znacie. Opanowanie emocji i nabranie dystansu do nowych osób są najlepszymi lekarstwami na uczuciowe zawirowanie, jakie będziecie teraz odczuwać.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki