Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Zator. Mamy po sąsiedzku ogromny ogród świateł (ZDJĘCIA)

28.11.2021 11:35 | 0 komentarzy | 4 423 odsłony | Natalia Feluś
Od tego weekendu prawie przez miesiąc - do 23 grudnia, w Energylandii, można
podziwiać iluminacje świąteczne, 17-metrową choinkę z 2,5 tys. ozdób oraz korzystać z innych zimowych atrakcji.
0
Zator. Mamy po sąsiedzku ogromny ogród świateł (ZDJĘCIA)
Energylandia zaprasza do 23 grudnia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Park rozrywki otworzył się na czas zimowy (do 23 grudnia) i błyszczy 5 000 000 światełek. Od wejścia, przez wszystkie alejki, dziedziniec, jak i w każdej strefie zabawy wiją się świetlne konstrukcje.

Na miejscu czekają takie atrakcje jak: warsztaty zdobienia pierników, rozmaite pokazy, parada zimowa, jarmark bożonarodzeniowy oraz zjazdy na specjalnych kołach - snowtubing. A co najważniejsze - na miejscu na przybyłych gości czeka Mikołaj. Do dyspozycji gości pozostają również karuzele i roller costery.

Znaleźć można w Energylandii nie jedno, lecz aż dwa lodowiska, przygotowane również z myślą o najmłodszych! Dwie tafle, o powierzchni 140 m2 dla najmłodszych i 660 m2 dla nieco starszych, pomieszczą kilkadziesiąt osób jednocześnie. Taflom lodu towarzyszy oczywiście wypożyczalnia łyżew. Kolejną, zimową niespodzianką, równie aktywną, jest snowtubing! Przygotowane są dwie wersje zjazdu na dmuchanych pontonach z pagórków o różnej wysokości - 6 metrów ze zjazdem o długości 42 metrów i 3,5 metra ze zjazdem o długości 24 m.