Trzebinia zdobyła pierwszy punkt w sezonie. Wieczysta, Beskid i Unia z kompletem zwycięstw

18.08.2021 20:42 | 0 komentarzy | 5 594 odsłon | Michał Koryczan
Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia zremisowali w środowym meczu wyjazdowym ze Słomniczanką Słomniki.
0
Michał Kowalik zapewnił remis MKS ze Słomniczanką

KEEZA IV liga małopolska - grupa zachodnia

Słomniczanka Słomniki - MKS Trzebinia 2-2 (1-0)

1-0 Bartosz Kozieł (28), 1-1 Patryk Mendela (52), 2-1 Łukasz Skrzypek (60-karny), 2-2 Michał Kowalik (90+5)

MKS: Wróbel - Sz. Kurek, Martyniak, Górka, Ruczyński, Mrożek, Barczyk, Stachowski, Mendela, Wierzba, Kowalik

Po dwóch porażkach, piłkarze trzebińskiego MKS wywalczyli pierwszy punkt w sezonie, remisując na wyjeździe ze Słomniczanką Słomniki.
Po pierwszej połowie spotkania gospodarze prowadzili 1-0. W 28. minucie Bartosz Kozieł pokonał Tomasza Wróbla.
Siedem minut po przerwie MKS doprowadził do wyrównania, zdobywając tym samym pierwszego gola w sezonie. Jego autorem był Patryk Mendela.
Od 59. minuty MKS musiał sobie radzić w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Radosław Górka. Chwilę później Łukasz Skrzypek wykorzystał rzut karny i Słomniczanka prowadziła 2-1.
Gdy wydawało się, że miejscowi zainkasują komplet punktów, a przyjezdni zanotują trzecią porażkę z rzędu, w piątej minucie doliczonego czasu gry Michał Kowalik pokonał golkipera Słomniczanki, ustalają wynik na 2-2.