Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Przez koronawirusa sąd rejonowy ogranicza rozprawy do końca miesiąca

14.03.2020 18:30 | 2 komentarze | 3 460 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Do 31 marca w sądzie w Chrzanowie, podobnie jak w innych w kraju, zdjęto sprawy z wokand. Odbywać się mają tylko te niecierpiące zwłoki - posiedzenia aresztowe, sprawy dotyczące dzieci, publikacje wyroków.

2
Przez koronawirusa sąd rejonowy ogranicza rozprawy do końca miesiąca
Chrzanów. Rozprawy w sądzie rejonowym spadły z wokandy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W sytuacji powzięcia wiadomości, że osoba wezwana na rozprawę np. strona postępowania, pełnomocnik, obrońca, świadek, w ostatnich 14 dniach wróciła z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego jako szczególnie niebezpieczny i podatny na zakażenie koronawirusem lub miała kontakt z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji, telefonicznie bądź drogą mailową - brzmi komunikat sądu.

Zawiesza się do odwołania przyjmowanie stron we wszystkich sprawach. Zakazuje się wstępu do obiektów sądowych, z wyłączeniem osób wykonujących czynności związane z poleceniem sądu czy też umów zawartych z sądem.

Zarządzono też wstrzymanie osobistego przyjmowania interesantów przez Biuro Podawcze, Biuro Podawcze Ksiąg Wieczystych, Biuro Obsługi Interesanta oraz Kasy Sądu Rejonowego w Chrzanowie. W celu uzyskania niezbędnych informacji należy korzystać z innych rozwiązań np. kontakt telefoniczny, za pośrednictwem poczty mailowej, korespondencji tradycyjnej i strony internetowej sądu.

Przeczytaj także:

* Rower najbezpieczniejszym środkiem transportu w dobie koronawirusa

* Kierowca pędził pojazdem z cofniętym licznikiem

* Krzeszowice. W poniedziałek targowiska nie będzie

Czytaj również